Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek hogy telt a Karácsony?...

Nektek hogy telt a Karácsony? Csak engem tisztelt meg a kedves családom azzal, hogy tönkretették az egészet?

Figyelt kérdés

Még 24. estig bírtak magukkal (anyámék) de tegnap,és ma is verekedtek és egész nap "kurv:aanyázást,megöllek,rohadtál volna bele anyá_dba" és ezekhez hasonló hangnemű meleg,szívélyes,ünnepi jókívánságokat kellett hallgatni,persze egymást tisztelték eme gyönyörűségekkel,és 2 nap alatt kékre zöldre verték egymást... A szeretet ünnepén...

Persze a család többi tagja ki van akadva (mamám,tesóim,stb...) így kellett eltöltenünk az ünnepet.Van más is rajtunk kívül,akinek ilyen élményekben volt része?


2013. dec. 26. 18:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
89%
Nem,és nálunk ez elő sem fordulhat.Anyádék miért nem válnak el ha ennyire utálják egymást?Meg még szét is verik egymást,szent ég szép családod van de tényleg..
2013. dec. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
19%

Többnek mint gondolnad , kb. 66% nak.

Sajnos sok ferfi unnepek alatt veri jobban a csaladjat, akkor kattan be meg jobban es iszik is.

Nem vagy egyedul es sajnos ezt magaddal fogod cipelni es te is ilyenne valhatsz kesöbb barmennyire is hihetetlen ez most.

Döntsd el h te nem ilyen leszel es a ferjed sem.

En halistennek elvalt vagyok , egyedul elek

2013. dec. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
68%

Hát sajnálom hogy ez megy nálatok.

Régen nálunk is ez ment. Aztán elváltak a szüleim.

Most anyumnak új pasija van, szintén tönkre tették a karácsonyt, csak nem verekedtek, hanem orditoztak, de mondjuk ez mindennapos nálunk..

2013. dec. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
94%

Anyám részegen töltötte a 24-ét, kaja nem volt, süti is csak azért, mert a nagymamám küldött kalácsot. Mindenki egész decemberben ajándékokon agyalt, anya senkinek semmit nem adott. Mondjuk ez már a második ilyen év.

Ma leléptem, hazajöttem a páromhoz. Ekkor persze kiakadt, hogy bezzeg a munka elől elszaladok, mert holnap kéne fát hordani. Pedig kitakarítottam 24-én, az éves, ujjnyi vastag port a lakásból... mindegy, most jó ideig megint nem látogatom meg őket, az tuti.

2013. dec. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
2-es: azért azt ne mond hogy én is ilyen leszek nem tudom miből gondolod... amúgy anyám a harciasabb ..... ö kezdi
2013. dec. 26. 18:26
 6/23 anonim ***** válasza:
Sajnállak. Volt benne részem nekem is, elég sokáig. Sőt még szörnyűbb dolgokban is. Soha nem fogom kiheverni, nem is lehet.
2013. dec. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Én anyámmal élek és nálunk is mindig vita van karácsonykor. Pontosabban van amikor kifejezetten normális, nevet, jó kedve van, aztán szó szerint fél perc múlva elkezd kiabálni, csapkodni és minden baja van. Elég durva hangulatingadozásai vannak. Sok rokon nem jött, csak a tesóm és az ő családja, de nem voltak sokáig.

Ha lesz saját családom, biztosan odafigyelek majd arra, hogy békében teljen az ünnep.

2013. dec. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Hát, az én anyám hisztizett, depressziózott, öngyilkossággal fenyegetőzött, és tipikus lelki terrort alkalmazott...

De nem lakik velünk, úgyhogy délelőtt telefonon ezt "letudtuk". Utána apukánkkal már nagyon jól telt szerencsére a szenteste. Ez a délelőtti "bemelegítés" viszont nagyon nem hiányzott. :(

2013. dec. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Nekem viszonylag jól és békében,bár volt egy személy,aki nagyon közel áll hozzám,és akit nagyon szeretek,neki például sikerült megbántania Szenteste.
2013. dec. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Sajnálattal olvasom,hogy sokatoknak hasonlóan el lett cseszve ez a szép ünnep. :/
2013. dec. 26. 19:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!