Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan dolgozzam fel anyukám...

V.zsuzsanna kérdése:

Hogyan dolgozzam fel anyukám halálát? Kinek mennyi időbe telt túltenni magát rajta?

Figyelt kérdés
2013. jan. 30. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem is tudom, talán még a mai napig nem vagyok túl rajta. 5 éves voltam mikor meghalt most 20 vagyok, de a mai napig gyakran elsírom magam ha eszembe jut, vagy belegondolok hogy mi lenne ha velem lenne stb. Nem egyszerű. Igaz kicsi voltam még mikor meghalt, de értettem mindent, és már akkor is nagyon rossz volt. Talán pár évvel később könnyebb volt, de szerintem sose lesz olyan amikor ne kavarna fel. :S Őszinte részvétem anyukád miatt! :(
2013. jan. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%

Nekem 20 éves koromban halt meg anyum. Idegösszeroppanás és valami parkinson kór szerűség; állandóan remegett, lefogyott 40 kilóra, mert apám elhagyta és a 3 fiúból kettőt elperelt, sikeresen szétcseszve így a családot.


Nekem nagyon nehéz volt túllépni rajta; egészen addig amíg azt álmodtam, hogy anyu a mamával van egy ligetben, beszélgetnek, az egyik pillanatban felémfordult és mosolygott. Szép volt, mint mielőtt beteg lett és láttam, hogy biztonságban van. Azóta ha rágondolok, csak a szeretet önt el, mert tudom hogy az egészségét áldozta ránk, fiaira.



28/f

2013. jan. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Apa 22 éves koromban halt meg. Nem tudom, hogy tettem túl magam rajta, erre nincs recept, nekem sokat segített, hogy nem kellett itthon lennem, de az is csak addig megoldás, amíg le tudod kötni a gondolataidat. Arról nem is beszélve, hogy amikor hazamész, ugyanúgy fáj, ugyanolyan rossz, ugyanolyan kellemetlen a légkör. Nekem az idő múlásával lett csak könnyebb, semmi más nem segített. Így is van, amikor sírok miatta, de már nem fáj annyira.


(Bocsi, nekem apukám halt meg, de a gyász ugyanaz)


25/N

2013. jan. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a részvétnyilvánitást,sajnos apukám is meghalt már,tesómmal ketten maradtunk most hogy anya is elment.Sajnos félre kezelték a kórházban,és későn vették észre valahol hibásnak érzem magam hogy megbiztam az orvosokban.Ő egész idő alatt csak haza szeretett volna jönni a kórházból.És én mondtam neki hogy maradjon,mert segitenek.Mondták hogy beperelhessük a kórházat de azzal nem hozom őt vissza.Ma van 1 hónapja hogy meghalt és még a ruháit se tudtam eltenni.remélem az idő majd segit.Nem szeretnék befordulni de nem gondoltam hogy ez így fog végződni.köszönöm mégegyszer a válaszokat mindenkinek!
2013. jan. 30. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!