Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, ha ennyire...

Mit tehetnék, ha ennyire undorító és igénytelen a családom?

Figyelt kérdés

Az anyámmal és két testvéremmel élek egy nagy családi házban, időnként egyszerűen elképesztő mocsokban.


Ha én nem mosogatok el, vagy nem takarítom ki a konyhát, akkor gyakran napokig ott áll a szennyes edény a mosogatóban, a gáztűzhely csupa zsír és piszok. A fürdőszobában összeköpködik fogmosáskor a mosdókagylót, és nem képesek kimosni utána, a szőnyeg állandóan tele van hajszálakkal, senki nem szedi össze rajtam kívül.

A leggázabb, hogy még a wc-t sem képesek normálisan lehúzni, a múltkor kivételesen nálunk volt a barátom ( érthetően nem szeret ide jönni), és amikor elment volna a wc-r, konkrétan nyakig állt benne a sz*r, mert valaki benne hagyta...


Esküszöm, hogy én már nem bírom ezt tovább, dehát egyelőre nem költözhetek el... mit tegyek? Kiakasztó...


2013. dec. 27. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Amíg ott élsz, addig sajnos nem sokat tudsz tenni, de dicséretre méltó, hogy te nem lettél ilyen és igényed van a tisztaságra. Ha majd egyszer abban a szerencsés helyzetben leszel, hogy külön tudsz költözni, akkor olyan szép tisztaságban és rendben élhetsz, amilyenre most vágysz. Sajnos ennél biztatóbbat nem tudok írni.
2013. dec. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
Csinálj egy nagy molinót akaszd ki a ház oldalára."kedves vendég ne térj be,úgy sem tudsz leülni nyakig ér a trágya"had égjen a képük:))
2013. dec. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Csinálj netcelebet az őseidből!
2013. dec. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%

Takaríts. Amíg ott kell laknod, mást nem tehetsz.

Az én családom is ilyen, hamar rájöttem, hogy bosszankodás helyett egyszerűbb, ha kitakarítok. Így nem kell mocsokban élnem, és a folyamatos magamban fortyogás vagy veszekedés se keseríti meg az életem. Na persze amint lehetett, elköltöztem :)

2013. dec. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Itt az is kerdes ki mennyit dolgozik, mennyi ideje van megcsinalni. Szerintem mindenkinek aranyosan kellene kivennie a reszet a takkerbol. De nyilvan a csaladoddal kell megbeszelned.
2015. aug. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!