Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Néha úgy érzem, hogy "igénytel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha úgy érzem, hogy "igénytelen" a párom. Mit tehetnék? (Hosszú kifejtés. )

Figyelt kérdés

Leszögezném az elején, hogy nagyon szeretem a páromat. Lassan 3 éve együtt leszünk, ő 22 éves lesz 2 hét múlva(fiú). Az elején valahogyan nem volt az ideálom, nem éreztem, hogy szerelmes tudnék lenni, de azóta teljesen levett a lábamról. Nem tiniszerelem ez, nem fellángolás, hanem valami komolyabb, mélyebb, érzékenyebb. Nincs rózsaszín köd, hanem őszintén szeretjük a másikat a hibákkal együtt is, és mindig túljutunk a hullámpontokon. Úgy érzem, hogy teljesen összepasszolunk lelkileg, hogy kitöltjük az űrt a másikban.

De van valami, ami nem hagy nyugodni. Mindenét szeretem, de úgy látom, hogy sokkal többet is ki tudna magából hozni külsőleg. Messze nem vagyok egy felszínes lány, sőt, viszont 21 évesen vágynék arra, hogy kicsit jobban megpróbáljon imponálni nekem. Nem várom el, hogy kigyúrja magát, csak kissé úgy látom, hogy gyerekes a stílusa, a sokéves, összement pulcsikkal és elméretezett farmerokkal. Mintha direkt olyanokat hordana, olyanra vágatná a haját, hogy az neki előnytelen legyen. Annyi fantáziát látok benne, olyan szexi lehetne, és mégis ez van, és kezd zavarni. Próbáltam már finoman a tudtára adni a dolgokat, de úgy érzem, elutasító, én meg nem akarom feszegetni a dolgot és megbántani őt. Egyébként mindig nagyon ápolt, jó az illata, mossa a fogát, mossa a haját, nem így értem az igénytelenséget. Kétszer már vettem neki felsőt, hogy így is "ösztönözzem", de sosem hordja őket...

Viszont úgy vélem, hogy 21-22 évesen sok fiúnak(férfinak?) még nincs kiforrott stílusa, és később érnek, mint a nők. Igazam van ebben? Mit tehetnék még az "ügy" érdekében? Másnak volt már ilyen téren gondja? Mindez már beette magát a fejembe, és úgy érzem, hogy a belső feszültségem miatt sok vita generálódik emiatt. Nem akarom őt elveszíteni, imádom őt, és szeretem azt is, aki mellette lehetek, de néha, rosszabb napjaimon más fiúk is az eszembe jutnak... és emiatt utálom magamat.

Köszönöm, aki elolvasta, és aki válaszol esetleg.. :)


2013. dec. 16. 21:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
26%
Szóval át akarod formálni a saját elképzeléseid szerint? Azt hiszem elindultatok a szakadék felé full gázzal fék nélkül.
2013. dec. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ha át akarnám "fullra" formálni, akkor erőszakos lennék. :) Abban sem vagyok biztos, hogy helyes-e mindez tőlem. Csak szeretném, ha kicsit férfiasabb lenne, ennyi.
2013. dec. 16. 21:57
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
ja megvan a rossz irány
2013. dec. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
51%
Áhh ez egy baromság... tipikus példája amikor az ember ragaszkodik valakihez, aki sosem lesz olyan, amilyennek ő akarja... Aztán majd rájössz, hogy olyat kell keresned, akit nem kell formálnod. De ez még messze van.. Most csak írogasd hogy jaj ez se néz ki jól benne meg az se :P
2013. dec. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Kissé egyszerűen nézed a világot. :) Boldogok vagyunk, csak még fiatalok, kiforratlanok. Azért köszi a kedves választ.
2013. dec. 16. 22:11
 6/18 anonim ***** válasza:
65%
Persze persze, akkor miért nem mondod el neki simán? Na jó, am csak ennyi a válasz a kérdésedre: mond meg neki....
2013. dec. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen normális, amit írsz. Nyilván, az embert olyannak kell szeretni, amilyen... de amit te írsz, szerintem nem egy gyökeres változtatás lenne. Az én volt barátnőm anno szintén nem mert felvenni "szexibb" cuccokat, mert kicsit tartott tőle.. Aztán mikor elmentünk együtt a boltba, felpróbált ruhákat, majd mikor látta, hogy leesik az állam, olyan csinos és gyönyörű benne, akkor onnantól minden ilyen megváltozott. Egy kis löket kellett neki, amitől elhitte, hogy úgymond jobb/nőiesebb, ha olyan fazonúakat keres..

Nálunk ez így elég laza téma volt, ha éppen plázában jártunk, akkor bementünk 1-2 boltba, amiről úgy gondolta, hogy jól állna nekem, levette és felpróbáltam. Fordítva is ez ment.. :)

Szóval, szerintem amikor elmentek együtt boltba, akkor nyugodtan húzd oda a pulthoz és próbáltasd fel vele. :) Majd ha tetszik rajta a cucc, ugorj az ölébe, súgj valamit a fülébe, hogy "de édes vagy benne kismackóm!" :D :)

2013. dec. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Megértelek, mert egy nő szeret felnézni a pasijára, jó egy elegáns ember mellett lenni - az utcán is (hétköznapi eleganciára is értem). Viszont ha ő nem vevő erre, akkor sajnos csak magad ellen fordítod szépen lassan.

Talán lelkesedéssel "hú, de jól áll ez vagy az" el tudsz érni halvány sikert, de sok jövőt nem jósolok sajnos.

(bátyám nője mondjuk ezzel a módszerrel teljesen átöltöztette őt, együtt jártak vásárolni, feltűntek a színek ruhatárában (a feketén kívül), szóval jót tett neki) :)

2013. dec. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Hát megmondom őszintén a hajammal még csak belemehetnénk kompromisszumba,ha az nekem is megfelelő lenne.De az öltözködésembe én pl. soha nem engedném,hogy beleszóljanak azért,mert a stílusom az nekem szent.Tehát ha nekem az tetszik és abban érzem jól magam,akkor nem fogok más kedvéért abban lenni amit ő szeretne.Mert az már nem én lennék,és akkor jönne a másik szöveg,az az én nem ilyennek ismertelek meg kategória.

Abban sosem engednék,és úgy látom ő is ilyen típus,mert amit írtál az a tipikus példája ennek,amit én írtam. :D Mintha csak magamat látnám,mikor tesóm próbál beleszólni,hogy én is másmilyen ruhákat is vegyek fel,meg öltözködjek férfiasabban,meg az jól állna nekem állítólag.

Hát én azokat soha nem venném fel,mert nagyon nem tetszenek,és nem is illik a stílusomhoz sem.

Igen abban lehet,hogy komolyabbnak tűnnék,meg férfiasabbnak mások szerint,de én nem fogok másoknak megfelelni ilyen szinten,ha nem tetszik nekik ahogy vagyok akkor nem és kész,az ő bajuk.Lehet mással is kezdeni,nem csak velem.

22/F

2013. dec. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Jaj, intelligens válaszok. :) Köszönöm szépen!

Igen, szeretnék rá felnézni, mint férfira. Nem fiúra, férfira. Sajnálom, ha ez ennyire új dolog, vagy megbotránkoztató. Talán ez egy kritikus időszak? Mert mindketten majdnem egyidősek vagyunk, de míg én már érettebb vagyok "stílusilag" nőként, ő még kicsit meg van ragadva. Talán így tudnám a legjobban megmagyarázni.

Eszemben sincs gyökeresen megváltoztatni őt. Nem viccből áradoztam róla hosszú mondatokat.

Nagyon jó ötleteket mondtatok amúgy, köszi. :) Bár már próbáltam finoman mondogatni a boltokban, hogy ez és ez állna jól, hogy milyen szuperül szexi lenne, de NEM, ő ragaszkodott a saját elképzeléséhez. Talán azért vagyok úgymond dühös, mert úgy érzem, hogy egyáltalán nem is akar nekem imponálni. Ami meg nem igaz, mert egyébként máshogyan mindig ad magára...

És még egyszer kihangsúlyoznám, hogy mindezek azért fordulnak meg a fejemben, mert látom magam előtt azt a vonzó valakit, akit ki tudna hozni magából.

9-es: Ezt is teljesen megértem, és emiatt sem szeretnék túl erőszakos lenni, vagy valami felszínes kis p*csába átcsapni. Isten ments. Csak tudod, úgy érzem, hogy egy párkapcsolat ennél több. Én is felveszek szexibb dolgokat a kedvéért, meg is szokott dicsérni. Igyekszek a kedvére tenni, sokszor jár a fejemben, hogy ha ezt és ezt megveszem, az neki mennyire tetszene. És nekem ez jólesik, nem kényszerből teszem.. nekem ez izgalmas.

2013. dec. 16. 22:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!