Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben a kategóriában miért...

Ebben a kategóriában miért nézik le azt aki minimálbért keres?

Figyelt kérdés
2013. dec. 28. 19:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
64%
miért gondolod ezt, hogy lenézik azokat, akik minimálbért keresnek?
2013. dec. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
66%

A ma feltett kérdés miatt kérdezed? Hogy a csaj odaköltözött a pasijához két hónap után és elvárja a közös kasszát?


Szerintem nem a minimálbéreseket, hanem az ingyenélőket nézik le.

2013. dec. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
77%
szerintem a másik kategóriában nem nézik le őket! ott inkább így közepesen néznek rájuk. de ismerek olyat aki olyan kategóriában van ahol egyenesen felnéznek rájuk. vagy ferdén néznek rájuk le.
2013. dec. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom most linkelni a kérdést, de ma olvastam itt egyet amiben a kérdező minimálbért keres és az egyik "kedves" válaszolótól megkapta, hogy adjon fel hírdetést ha párt akar magának.
2013. dec. 28. 20:08
 5/18 anonim ***** válasza:
73%

A minimálbéreseket alapvetően nem nézi le senki, csak azokat a bizonyos minimálbéreseket, akik ide járnak a következő gondjaikkal:


- szültek egy gyereket a minimálbérjükre, és ottmaradtak vele egyedül, hogy csikarjanak ki az apából gyerektartást

- miért kell otthon rezsit fizetniük a minimálbérből (mert a szülők nyilván szarják a pénzt)

- miért nem tartja el őket a párjuk inkább

- másodszorra is terhesek és jajj nem akarják elvetetni milyen segély jár nekik


stb...

2013. dec. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
47%

Én is kaptam hasonló - meg még rosszabb... - megjegyzéseket, mikor írtam, hogy minimálbért keresek...

Mintha maga a tény nem lenne elég elkeserítő. :(

2013. dec. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
65%
Igen kérdező, az lesz az a kérdés. És nem a minimálbér miatt kapta ezt meg, hanem mert egy bunkó tahó, aki ingyen akar élősködni máson.
2013. dec. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Senki nem tehet arról, hogy ennyi pénzt keres! Az ismerőseim azt hiszik, hogy a minimálbér azt jelenti, hogy kézhez kapjuk a havi 98000 forintot. Aztán elkerekedik a szemük amikor elmondjuk, hogy csak 60000-65000 forintot kapunk.
2013. dec. 28. 20:16
 9/18 anonim ***** válasza:
65%
Senki nem mondta hogy a minimálbéresek tehetnek róla. Arról viszont a csaj tehet hogy el akarja magát tartani és még neki áll feljebb. Én még snekit nem hallottam szidni a minimálosokat.
2013. dec. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
46%

Pedig de: Csak és kizárólag az egyén tehet arról, ha minimálbért keres.


Aztán, hogy az okot hova kell visszavezetni az megint más kérdés. Esetleg az iskolás koráig, amikor inkább a heverokkal lógott tanulás helyett, vagy a pályaválasztásig, amikor elment OKJ-s zabhegyezőnek vagy KoMédia szakra az egyetemre bulizni vagy bármi egyéb. Ez mind-mind az egyén hibája, akár hogy csűrjük-csavarjuk.

2013. dec. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!