Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Antiszociális vagyok? Még a...

Antiszociális vagyok? Még a családot se tűröm el magam körül hosszú távon.

Figyelt kérdés

Szeretek beszélgetni, de nem sokáig, és csak kötöttségek nélkül. Az, hogy összezárva legyek egy ismerőssel, baráttal, rokonnal, gyerekkel, bárkivel számomra szörnyű. Kimondottan ideges leszek ha valakivel már sok időt töltök.

Kivétel: Párom (gyerekünk még nincs)


2013. dec. 29. 08:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy antiszociális, csak nem szeretsz alkalmazkodni más emberekhez. Köszönöd szépen, jól megvagy a pároddal, semmi gond.
2013. dec. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Nem bírsz ki egy karácsonyi rokonlátogatást vagy nem bírnál ki egy hetes nyaralást másokkal együtt? Ha az első, akkor antiszociális vagy. Ha azt tudod írni, hogy kimondottan ideges leszel - a semmitől valójában - akkor igen, egy kissé remete vagy.
2013. dec. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem. Inkább ún. skizoid alkatnak és introvertált személyiségnek tűnsz. Az ilyen embereknek istenverte csapás sokáig együtt lenni bárkivel is. Ez nem bűn vagy hiba, semmivel sem rosszabb annál, aki folyton másokon lóg.


Tipp: ha gyereket akarsz, akkor jó nagy legyen az élettered! Ha nő vagy, akkor pedig ne akarj gyereket ilyen alkattal, mert később nagyon-nagyon megbánod.

2013. dec. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3-as votlam: Tessenek már rákeresni a weben és a megfelelő szakkönyvekben arra a két szóra és a mögöttes lélketani tartalomra, amit rendszeresen összekevernek!


1. antiszociális (társadalom ellenes)


2. aszociális (= nem szociális)

2013. dec. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Valaki kérdezte a karácsonyi összejövetelt.

Ráérzett ez tette be nálam.

De tudjátok sok volt a részeg, a wc lepisilve állandóan, mindig törölgessem, ordít éjjel nappal az egész ház. Itt különben sokszor van ilyen, nem csak karácsonykor. Konkrétan most is itt ülök bent a gyerekek vonyítanak, akik ittasak ordítanak, szól a zene, rángatják rám az ajtót és már elegem van.


Nyaralni se mennék senkivel páromat leszámítva. Nem vágyok társaságra egyáltalán.

2013. dec. 29. 15:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg. Én is ilyen vagyok. Főleg az ilyen családi izéket ki nem állhatom, vagy azt ha bárki kérdés nélkül betolakodik az életterembe (ha én megyek vagy ha megbeszéljük akkor oké). Nálam az tette be, amikor a fél család megjelent egymás után a házunkban nyáron, akik a világ másik végén laknak és kb vadidegenek számomra, hogy ja akkor fél óra múlva itt vagyunk. Hát lehet gáz, de én megoldottam - nem jöttem ki a lakrészemből amíg itt voltak, és nem megyek el semmilyen találkozóra amire nem akarok. Sosem értettem, hogy miért tartják akkora áldásnak a nagycsaládot... A közelebbi családommal meg úgy vagyok, hogy nagyon szeretem őket, de nekem bőven elég a tudat, hogy vannak, nem kell igazából folyton együtt lennünk. Viszont azt gondolom, hogy valamennyi társaságra minden embernek szüksége van, és az tényleg kicsit veszélyes, hogy senki sem érdekel a párodon kívül. Olyanok sem akiket te választhatsz ki. Mi lesz ha valamilyen ok folytán neadjisten a párod kikerül a számításból? Szükség van egy-két támogató emberre.
2013. dec. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!