Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos lenne a szakítás az...

Jogos lenne a szakítás az egyik fél részéről, ha a párja cigizni kezdene hosszú idő után, úgy hogy ő nem úgy ismerte meg?

Figyelt kérdés

Eltelik kb egy év,és az egyik fél cigarettázni kezdene.

A másik fél jogosan mondaná,hogy ő vele így nem akar lenni, vagy az ilyet el kell fogadni?


2013. dec. 26. 13:11
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
75%
Nem kell elfogadni. Én sose kezdenék cigiző férfival, számomra gusztustalan szokás. Büdös lesz az ember szája, haja, ruhája. Az egészségről már nem beszélve. Mert az egy dolog, hogy ő mérgezi magát, de jó eséllyel én is szívom a cigi füstöt. Szóval nálam szakító ok lenne, ha nem változtatna.
2013. dec. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Szabad akarattal rendelkező felnőtt ember vagy,tehát ha ez a te értékrendedbe nem fér bele,ha te ezt képtelen vagy tolerálni,akkor jogodban áll szakítani.A te döntésed.
2013. dec. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
88%

Mindenkinek az a jogos, ami miatt nem tud a masikkal egyutt elni, akar a sima elhidegules is megfelelo indok.

Amugy nalam a dohanyzas kizaro ok, en bagossal nem tudnek egyutt elni.

2013. dec. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
95%
Ez a Te döntésed. Mostanság eléggé sokan mennek szét ennek okán, és meg is bánják valamiért. Emberekkel foglalkozom, és ezt látom.
2013. dec. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
87%

Van, aki enm tudja elvieselni azt, ha a másik dohányzik...


Egyik ismerősömék 20 év házasságot rúgtak fel emiatt.

Persze volt ott más gond is sztem, hiszen abbahagyta volna a dohányzó fél, ha annyira fontos neki a házasság, a kapcsolatuk...de nem, makacs volt, elváltak...

2013. dec. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
85%
Jogos
2013. dec. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Minden indok jogos. Ha valaki szakítani akar, hadd szakítson.
2013. dec. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
27%

Itt derül ki szereti jobban a másikat.

Az aki inkább elfogadja mert nem akarja elveszíteni.

Vagy az aki inkább lemond róla mert szintúgy nem akarja elveszteni a másikat.

A kapcsolat egyik próbája ez is,ha már itt megakad sok kapcsolat.. mi lesz később.. :)

Azért sok ember lehetne igenis megértő,kicsit túl van ez gondolva.Mármint a cigaretta ügy.Hány régi ember cigizett,5x keményebb cigikkel.Mégis 90-100-éves korukig éltek.

Egy felnőtt ember hadd döntse már el hogyan akar élni,és neki mi jó. Saját pénze bánja.

Cigi szagról meg annyit ott a rágó,házban nem dohányzunk,stb.

Alkoholizálást megértem ha amiatt válnak el,de a cigi az egyáltalán nem veszi el az ember eszét..

2013. dec. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
74%
Jogos. Sose dohányoztam, és feleslegesnek is tartom. Nem jönnék össze dohányzó nővel, és ha mellettem rászokna valami oknál fogva, akkor biztos hogy otthagynám.
2013. dec. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
90%

Egyrészt csomó pénz, másrészt dehogynem van cigiszag. A ruhája, haja beissza ezt a szagot. Sokszor elsárgul a körmük, a foguk is. És azért nehogy már én fogadjam el más káros szenvedélyét, amikor nem az a normális.

Meg persze élnek cigisek 90 évig, de mégis a tüdőrákosok nagyrésze dohányzott, tehát nem mindegy az egészség szemponjtából.

2013. dec. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!