Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megteheti a gyerek apja, hogy...

Megteheti a gyerek apja, hogy elveszi tőlem a gyereket?

Figyelt kérdés

Párom bátyja hajléktalan, próbálom a páromat rávenni, hogy fogadjuk be, az apja még hajlik is a dologra, de a párom nem. Megzsarólt, ha nem fejezem be ezt a hülyeséget akkor mehetek amerre látok, de a másfél éves gyerekünket nem vihetem magammal.

Nagyon fáj, hogy így bánik velem és a testvérével. Sakkbantart mindenkit! Joga van elvenni tőlem a gyereket?


2013. dec. 29. 11:23
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
*megzsarolt
2013. dec. 29. 11:27
 2/24 anonim ***** válasza:
21%

Ő az apa nem?

Persze,hogy joga van,pont annyira a gyerek szülő mint te. Nem a tulajdonod a gyerek.

2013. dec. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
48%
Nem teheti meg, de nem elvenni akarja, hanem azt mondja, ha te elmész, akkor a gyerek ottmarad. Azért az már egy kicsit más dolog. Neked nem lenne jogod magaddal vinni, úgy, hogy az apját ott hagyjátok, mert az tulajdonképpen gyerekrablás. Az, hogy te lelépsz, igazából a te dolgod.
2013. dec. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Megteheti, hogy azért elveszi a gyereket mert arra kérem, hogy a hajléktalan testvérét fogadjuk be? Nem hiszem.
2013. dec. 29. 11:34
 5/24 anonim ***** válasza:
53%
Na, jó, én feladtam. :D
2013. dec. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Miért milyen indok kellene, kivág a lakásból a gyerek meg marad ahol eddig. Nem kell ehhez semmi különösebb indok,csak az,hogy akarja az apa.
2013. dec. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Ha nem vihetem magammal a másfél éves gyerekem akkor a gyámhivatalhoz fordulok! Mit képzel a párom, hogy nem harcolok a gyerekemért? Amúgy se zsaroljon ilyenekkel. Az apja is tönkrement idegileg amiért nem láthatja a fiát.
2013. dec. 29. 11:43
 8/24 anonim ***** válasza:

ne haragudj,de mit foglalkozol a párod testverevel?ha ö nem akarja odavenni akkor ennyi.

ezt csak mondja h elveszi töled a gyereket.

lenne hova menned a gyerekkel,anyukadhoz pl?

olyan nincs h a gyereket nem viheted magaddal!

2013. dec. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Túlreagálod a helyzetet egyrészt, másrészt meg nem elveszi a gyereket, hanem nem engedi, hogy magaddal vidd, az ugyanis valóban gyerekrablás lenne. Mit nem lehet ezen felfogni? :D Csak kiadta az utadat, nem hiszem, hogy komolyan gondolta, csak nyilván nincs pénzetek plusz egy főt eltartani, a rinyálásodból meg már elege van. Ha én is elmentem volna otthonról amikor ilyet mondtak szerintem ötéves korom óta az utcán élnék. :D
2013. dec. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Miért lenne gyerekrablás? Èn az anyja vagyok a gyereknek és nem egy idegen. Azért szeretném, ha a testvére hozzánk költözne, mert megfagy télen és apósom hiába kérleli a páromat. Hátha én meg tudom őt győzni.
2013. dec. 29. 11:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!