Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek itthon kéne maradnom?

Szerintetek itthon kéne maradnom?

Figyelt kérdés
Nem szeretném szilveszterkor itthon hagyni anyámat egyedül, olyan érzésem van hogy lelkiismeret fordulásom lesz ha elmegyek a barátaimmal szilveszterezni. De szerintem ez az élet rendje nem , vagy ti otthon töltitek a szilvesztert a szüleitekkel? ( kort is írjatok légyszi)

2013. dec. 30. 00:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Én rendszerint itthon vagyok a vizsgaidőszak miatt. De mikor nem jártam egyetemre, akkor is többnyire a szüleimmel voltam, kétszer töltöttük külön a szilvesztert az elmúlt 24 év során, de mindig lelkiismeretfurdalásom volt :) Jobb itthon, nekem így a megszokott. Persze ha adódna valami hihetetlenül jó program akkor lehet lelépnék, de én jobb szeretek ilyenkor a tv előtt ülni és/vagy a szüleimmel beszélgetni és nevetgélni.
2013. dec. 30. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
73%
Ne legyen lelkiismeret furdalásod! Az anyád felnőtt ember! Nem a Te hibád, hogy nem szerzett magának minimum egy táncpartnert vagy túra társat vagy torna társat vagy kocogó társat, akikkel ilyenkor elmehetne pl. egy szép túrára vagy beülhetnének egy előre kifizetett étterembe. Ha elmúltál 16, akkor nyugodtan menj el egyedül, ő meg unatkozzon, hátha akkor jobban keres majd magának barátokat! De lehet, hogy neki a tévé a társa.
2013. dec. 30. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
10-es. Szerintem az "uramisten" annak szólt, hogy az első válaszoló még tanulni is akar szilveszterkor, és nem a korának :)
2013. dec. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Szerintem menjél nyugodtan. Egyszer van csak egy évben szilveszter, annyit anyukád is kibír és szerintem ő is megérti.

Én szívesen mennék, van is meghívásunk, de mi tényleg nem mehetünk, mert párom apukája alzheimer kóros, nem lehet már egyedül hagyni. Szerintem addig menj amíg tudsz.

2013. dec. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Én is itthon leszek a szüleimmel. Ők az alsó szinten poshadnak a tévé előtt, én meg a felső szinten. Oh je, ez ám a király buli!!! Amúgy az ivászathoz nekem se lenne már kedvem, barátokhoz annál inkább, de nem tudom, rá fog e érni, gondolom, ez is az utolsó utáni percben fog eldőlni, lehetőleg éjfélkor.
2013. dec. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Én itthon leszek , de barátnőim jönnek hozzánk , és csak pezsgőzni megyünk majd le. tavaly is így volt. Ők filmet néztek. De jövőre már valószínűleg el is fogok menni. A testvérem meg már 2-3 éve mindig külön megy . Ez van meg kell szokniuk. Bár ők ketten vannak + a kutyusunk aki télen az előszobába lakik :D


beszéld meg anyuddal. Nem tudom hány éves vagy , de úgy gondolom teljesen normális ha valaki kamasz vagy fiatal felnőtt korában már el-elmegy bulizni szilveszterkor meg pláne.

2013. dec. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

"10-es. Szerintem az "uramisten" annak szólt, hogy az első válaszoló még tanulni is akar szilveszterkor, és nem a korának :)"


Pontosan értem. Épp ezért kérdeztem, hogy hány éves lehet, hogy ha "uramistenezik" azon, hogy valaki tanul, mert neki mondjuk csak egy éjszaka a sok közül.

2013. dec. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Itthon vagyunk...mint mindig.

Nem szeretem a nagy banzájt, úgyhogy ennyi. 28/nő

2013. dec. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
17 vagyok. Elnézést az " uramistenért" , csak nekem már a könyökömön jön ki a sok tanulás..
2013. dec. 30. 13:12
 20/20 A kérdező kommentje:
Amúgy meg köszönöm a válaszokat!
2013. dec. 30. 13:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!