Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Beteg vagyok, itthon kell...

Beteg vagyok, itthon kell maradnom, nem tudok egyedül lenni?

Figyelt kérdés

Egész héten beteg voltam. Se edzeni, se futni nem mentem, nem mentem emberek közé. Ma péntek, nem tudok elmenni bulizni se. Kb. senkivel nem találkoztam. Olyan rossz érzés... Alapvetően szeretem a pörgést, a tömeget, az embereket, de most ilyen mély depresszív hangulatba kerültem, rohadtul egyedül érzem magam, hogy amúgy mindenki utál, és nincs körülöttem senki. Tiszta forever alone.

Nem tudok már mit kezdeni magammal.:S


2013. okt. 4. 16:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Keresd a zen csendjét.
2013. okt. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Mármint: nagyon szeretem az embereket, szeretek új arcokkal megismerkedni, új helyzetekbe kerülni. Szociális élet az ami éltet, de így most... Egyre jobban társaság függő vagyok. Így, hogy nincs, így olyan rossz, full szerencsétlennek érzem magam. Utálok egyedül lenni.

A másik, amit szeretek a sport de most az se jön össze. Holnap lehet, hogy megerőltetem magam, és csinálok valamit, de ez annyira... Olyan szürkén telik a hétvége.

2013. okt. 4. 16:31
 3/9 A kérdező kommentje:
Így is túl csend volt ma.:/
2013. okt. 4. 16:32
 4/9 Vree ***** válasza:

Van interneted nem?


Hívd fel mondjuk ezt a csajt és webchateljetek.

http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__tarsasagi-elet__49034..


Vagy hívj fel hármat és legyen bridzsparti. :D

2013. okt. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szia.Meg kell szokni sajna.Én már 2 éve vagyok igy 33 éves vagyok,és 2 éve egészségügyi okok miatt nehéz a mozgásom.A nyári szünetetet jobban várom mint a gyermekeim,mert legalább nem vagyok egyedül.Viszont ilyenkor már nagyon nehéz.a nap minden perce egy örökkévalóság....
2013. okt. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Itt most mi a kérdés?
2013. okt. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hogy mit csináljak?:D egyrészt, hogy ne unatkozzak, meg ez rossz hogy ennyire nem bírom a magányt...
2013. okt. 4. 20:41
 8/9 Ravel ***** válasza:

Én a helyedben inkább kihasználnám ezt a csendet. Elgondolkodnék az életemen, hogy hova tart, min tudnék változtatni, mit szeretnék elérni ehhez mit kell tennem.

Én szeretek egyedül is lenni és úgy gondolom, hogy manapság azért van ilyen sok bizonytalan ember mert annyi külső hatás és megfelelési kényszer éri őket, hogy pont a lényegről, magukról felejtkeznek el. Sokan arra sem szakítanak időt, hogy magukat kiismerjék, csak birkaként mennek a tömeg után. -ezt most nem rád értem, csak általánosságban fűztem hozzá-

2013. okt. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
zenélj
2013. okt. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!