Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nő egy jómódú férfi...

Ha egy nő egy jómódú férfi felesége lesz, miért gondolja mindenki azt, a lehető legnagyobb rosszindulatúsággal, hogy biztos csak a pénzéért megy hozzá?

Figyelt kérdés
Nem is ismerik az előzményeket, hogy még mind a kettő iskolába járt amikor megismerkedtek. A férfi kezdett el hamarabb dolgozni. A nő is dolgozik már azóta évek óta! Erre azt beszélik a fiataloktól kezdve az idősek is, szomszédok is, hogy biztos a nő csak a pénzéért van együtt a férjével? A nő korabeli más nők is azt beszélik, hogy a férfi menyasszonya új autóját is a vőlegényétől kapta, meg sem fordul a nők fejében az, hogy esetleg van olyan nő is, aki a fizetése 60 %-át nem a külsejére fordítja, hanem spórol és pl autót vesz magának, vagy kerítést építtet? Azt meg már képtelenek elképzelni hogy esetleg még jól is keres a nő is, és ezért futja kocsira, e mellett pl kerítés vagy tető építésre/cserére és e mellett még egy kis pénz is jut a külsejére?? Annyira idegesítő és már fárasztó az, hogy éveken át ezzel szembesül az ember. Hogy nem unják még meg a pletykálkodást és a rosszindulatú feltételezgetéseket??

2013. dec. 31. 11:15
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Ha pedig mégiscsak a pasi tartaná el a nőt és venne meg neki mindet, ahhoz is mi közük lenne? Féltékenységből jó pletykálni?
2013. dec. 31. 11:15
 2/22 anonim ***** válasza:
34%

Kicsi fogalomzavart érzek nálad: tudod, mi az a féltékenység?

Irigységet akartál kérdezni, nem?

2013. dec. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
94%
Minek foglalkozol olyan emberek véleményével akik nem ismernek?
2013. dec. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
94%

Rólam írtál?

4 éve vagyok a férjemmel,és a mai napig hallom innen-onnan,hogy a pénzéért mentem hozzá.

A valóság pedig,hogy amikor összeköltöztünk jelzálog hitelt vettünk fel a házra amit ugye még most is fizetünk és együtt dolgozunk a vállalkozásban.Hozzáteszem mikor összejöttünk akkor már volt egy hitele neki.Szóval mindenki csak azt látja ami kívülről látszik,de hogy az miből van azt nem tudja.Én nem foglalkozok ezekkel már.Minek?Én tudom mi a helyzet a férjem is.

Hozzáteszem a férjem erre azt szokta mondani,hogy én akkor jöttem össze vele amikor a legrosszabb anyagi helyzetben volt.Ha 10 évvel előtte amikor jól áll anyagilag akkor esetleg ezt lehetett volna mondani,de mivel ismer milyen vagyok tudja,hogy akkor sem azért álltam volna vele szóba.

2013. dec. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
83%

Az emberek többsége Magyarországon alapvetően rosszindulatú. Nem értem, hogy miért, de így van. Ha jól keres a férjed, akkor a pénzéért vagy vele, ha jól megy a vállalkozásod, akkor nyilván korrupt vagy, ha adsz magadra gyerekvállalás után, akkor nyilván nem foglalkozol a gyerekkel, ha előléptetést/fizetésemelést kaptál, akkor nyilván leszoptad a főnököt. Akkor is, ha történetesen nő :D


Sok mindent nem lehet ezzel tenni, elfogadni és nagy ívben tenni rá, nem védeni magad, mert az csak olaj a tűzre..

2013. dec. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
98%
Ezzel mi is megszívtuk. A férjem a kapcsolatunk elején is már tehetősebb volt, mint én, de nem is tudtam róla, nem dicsekedett vele. Én sem szegény családból származom, már mindketten dolgoztunk, mikor hazavitt a szüleihez, és hát azt sem tudtam, fiú vagyok, vagy lány, amikor kiderült, milyen háttérrel is rendelkezik a drága. Nem mutogattuk magunkat senkinek, egy év múlva összeházasodtunk, és a távolabbi rokonok, ismerősök a lagzin néztek nagyokat, és már ott is hallottam hogy "jó helyre tettem a seggemet". Azóta nyitottunk egy szórakozóhelyet, ami nagyon ismert a környéken, nagyon jól megy, én vezetem, de egész embert igényel, és ott kellett hagynom a munkámat, mert a párom nem tudta volna ezt megoldani, és mindenki arról dumál, hogy a "kocsmároskisasszony" már dolgozni sem tud....közben meg éjjel kelek, hajnalban fekszem (11 hetes terhes vagyok) és a belemet is kidolgozom... Mellette közösen építkezünk is, na hát hadd ne mondjam, mi mindennek mondtak el, mikor megtudták, hogy építtetjük a házat (majdnem kész)... minden voltam, csak jó kislány nem.. Olyan is volt már, hogy a saját unokahúgom le akarta nyúlni a férjemet, és azt mondta nekem, hogy "téged már úgyis gazdaggá tett"...na?! Le kell tojni mindenkit...
2013. dec. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
95%
*fordítva: éjjel fekszem, hajnalban kelek... :D
2013. dec. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem inkabb azert, mert a media, es a tapasztalat is azt sulykolja, hogy mennyi az ilyen kitartott ribi, aki a ferje lovejan pavaskodik. Es az embereknek teljesen nehezukre esik elhinni, hogy bizony lehet hogy ők tenyleg szerelembol hazasodtak.Kb mint azt hogy ez az orszag valaha is jobb lehet. Arrol nem is beszelve hogy mennyi ilyen him*ingyo is van, aki csak a gazdak csajokra megy, szal sztem egal, de persze azt szoba sem hozzak, meg sem Emlitik. Nem erdemes ilyennel foglalkozni, mert aki akar, az ugyis talal okot h kibeszelhesse, "ma kepzeld, piros rovid szoknya volt rajta"....
2013. dec. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
95%
Óó, ezt már én is megkaptam, pedig nem is mondhatnám, hogy húú, de gazdag a férjem, igaz, hogy van lakása meg kocsija, de azt a nagyapjától örükölt ház árából vette mindkettőt. Azon kívűl egyszerű közalkalmazott, kisebb a fizetése, mint nekem:D Mégis megkaptam, hogy azért megyek hozzá, mert gazdag:) Néztem egyet, hogy jó tudni, hogy gazdag a férjem, akkor máskor majd nem fillérezek hónap végén, hogy kijöjjünk:D
2013. dec. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
96%
Sógorom az összes pénzét elverte, amíg össze nem házasodott sógornőmmel. Onnantól kezdve megfogták a pénzt, és ketten dolgoztak azon, hogy most jómódúak lehetnek. Bezzeg anyóson már azt mondogatja, hogy sógornőm "beleült a jóba".
2013. dec. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!