Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavar, hogy a férfi, akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar, hogy a férfi, akivel randizni kezdtem jómódú, én meg csóró. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ő egy 31 éves jómódú vállakozó, én meg egy 26 éves csóró lány vagyok. Most biztos azt mondanátok, hogy a lányokat úgyis a pénz motiválja, pedig nem. A vonzalom kölcsönös, de én igenis megalázónak érzem, hogy az anyagiakat tekintve ekkora a különbség köztünk. Nem tudom, hogy bele szabad-e menni komolyabban ebbe a kapcsolatba, hiszen minden közös program pénz, pénz és én nem engedném meg, hogy egy férfi álljon mindent, mert rohadtul megalázó. A továbbiakról (együttélés) nem is beszélve. Munkám van, de alkalmazottként nagyon keveset keresek és a cég sem megy már úgy, mint régen. Ti mit gondoltok erről?
2013. febr. 11. 20:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Hatalmas bűn lenne emiatt szakítanotok. Ez már nem a középkor, ha szeretitek egymást nem számít
2013. febr. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nyugi, a pasik ha fizetnek, azt szívből és szívesen teszik, és nekik az lesz a kinos ha te akarsz fizetni. ez nálunk olyannyira ösztönös mint nálatok a pletykázás. (nem tudtam jobb hasonlatot) Szóval ne érezd magad cikin, főleg így h ő megteheti h fizet.
2013. febr. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem ingyen élsz, dolgozol. Az, hogy a fizetésed a magyar átlag, arról nem te tehetsz. Leülhetsz ezt a témát átbeszélni az udvarlóddal, ha ennyire zavar, biztosan megértő lesz.
2013. febr. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. febr. 12. 13:08
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is voltam ilyen kapcsolatban, átéltem ezt. Rövid leszek, mert ezen nincs mit túltaglalni: soha nem tudtam 100%-ig feloldódni a kapcsolatban, mindig csak egy kis csóró cafkának éreztem magam, akit a "pasija" pénzel. Pedig én sem a fakanál mellől jöttem, volt akkor is már saját keresetem, de ezen én nem tudtam túllépni. A mostani páromat hozzám hasonlóan nem veti fel a pénz és így soha egy percig nem éreztem magam rosszul, ellenben exemmel.
2013. febr. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja még annyi, hogy az exem soha nem éreztette velem, hogy bezzeg neki van pénze. Szívesen költötte (volna) rám a pénzét és tudom, hogy soha nem élt volna ezzel vissza, de én ezt akkor sem viseltem el.
2013. febr. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Kamu kérdés, nő ilyet nem kérdez csak élvezi a dolgot.
2013. febr. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is jártam már így, bár én még fiatalabb vagyok, sima diákmunkáim vannak, abból meg aztán max zsebpénz jön be, sok extra nem, itthon lakok 50 négyzetméteren, együtt a családdal.


Megismertem egy srácot, tök jól elvoltunk, baromi okos volt, és nagyon tetszett, még neki taglaltam valami gazdagokról szóló viccet, meg gúnyt űztem a dologból egy közös szitu kapcsán, de úgy gondoltam édesmindegy, neki is max annyival lehet több pénze, hogy állandó munkája van.


Aztán elvitt magukhoz én meg dobtam egy hátast azon, hogy akkora házuk volt, mint egy kisebb palota, ehhez tartozó kerttel. Nem is vagyok ehhez semmilyen szinten hozzászokva, még barátaim is csórók, úgyhogy nehéz volt mitkezdeni azzal, hogy az ő saját szobája közel akkora, mint a mi lakásunk fele...


De ezen nem problémáztunk, szóval nyilván nem nyúltam le pénzzel, minthogy egy percig sem volt ez a szándékom, ő pedig nem arcoskodott, hogy hát neki ez jutott az életben, így tök jól kijöttünk. Végül nem lett belőle komoly, teljesen más jellegű okok miatt, de szerintem azon aggódni, hogy a férfinek bejött az élet, neked pedig kevésbé legalább annyira hülyeség, mintha neked lenne sok pénzed, a férfi pedig még csak alakítgatná a karrierjét. A pénzügyekről is tudni kell beszélni, ha ez úgy érzed, hogy a kapcsolatotok szempontjából gondot okoz, akkor beszéljétek át. Nem hiszem, hogy nem lenne hajlandó meghallgatni.

2013. febr. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek!
2013. febr. 14. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!