Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családod milyen évre számít...

A családod milyen évre számít 2014-ben? Milyen (reális) várakozásokkal vágtok bele az új évbe?

Figyelt kérdés
2013. dec. 31. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Reméljük hogy kapok munkát, 1év munkanélküliség után. Ezen kívül semmit nem terveznek hisz, megszokott rendszer szerint élnek.

21/F

2013. dec. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
elmúlt 3 év sz@r volt, ezeknél már csak jobb lehet.
2013. dec. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát 2 héten belül meg fog születni az első gyermekünk. :) Ez elég nagy változás lesz. Én 35 vagyok, a férjem 39.
2013. dec. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi nem tervezünk nagy változtatást, és senkinek sem lesz vízválasztó az év. Én 19 vagyok, első éves egyetemen, tanulok bőszen, és lerakom a második nyelvvizsgámat valamint megszerzem a jogsit. Az egyik húgom jövőre lesz végzős, úgyhogy az érettségi miatt idén még nem aggódik, a másik húgom pedig 9.-es jelenleg, szóval ő is most inkább szokja az ezévi újdonságokat, mint hogy bármi változás történne vele. Szüleim ugyanúgy dolgoznak, ugyanazt, amit 2013-ban, nagyobb beruházást sem tervezünk. Szépen haladunk előre, szerintem ezt várjuk :)
2014. jan. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmi extra,ugyan úgy dolgozunk mint eddig.Egy dolog van azért,szeretném eladni a házunkat(utálom a környéket,nem szeretek itt lakni),és megvenni azt amit kinéztem(kisebb lenne).Remélem sikerül,mert akkor a hitelünk is kevesebb lenne.
2014. jan. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Remélem, hogy gyorsan és sikeresen felgyógyulok a betegségemből, és 8 hónapnyi munkanélküliség után találok munkát.

A párommal eljegyzést, lakásvásárlást tervezünk, így végre elindíthatjuk a magunk kis életét.

2014. jan. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez évben megcsinálom az államvizsgát, és az okj felsőfokú szakvizsgát. Jó lenne le nyelvvizsgázni is, de szerintem nekem most arra nem lesz pénzem. Ősszel munkába is szeretnék állni, sajnos röghöz vagyok kötve (beteg rokon ellátás miatt) de bízom benne hogy valamilyen mjnkát csak sikerül szereznem.
2014. jan. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!