Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfinak házasságon...

Ha egy férfinak házasságon kívül születik gyereke, akkor mi a legfőbb ok, amiért nem meri felvállalni (azt se, hogy a nevére vegye)? Elsősorban férfiak válaszát várnám.

Figyelt kérdés
2009. nov. 28. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Bár velem nem történt ilyen,de szerintem azért mert nem akarja vállalni a felelősséget,illetve a meglévő családját nem akarja elveszíteni.
2009. nov. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez sok mindentől függhet.

Van aki nem akar apa lenni,de ez a kevesebb.

Vannak nők,akik mindenáron anyák akarnak lenni,vagy így akarják magukhoz láncolni a párjukat,és "véletlenül" teherbe esnek.

De olvastam már olyant is,akinek a párja megmondta,hogy nem akar gyereket,ő mégis terhes lett.

Lehet,hogy a kapcsolat laza,vagy éppen rossz.Ilyen szituban nem akar apa lenni a férfi.

Sok problémát okoz az egyes anyukák magatartása a gyerek születése után.Csak a gyerekkel törődnek,azt elkényeztetik stb.a férjjel pedig nem törődnek.Ebben a helyzetből nem csoda,ha a férj kiakar lépni.

A nőknek kellene jobban meggondolni,hogy megvannak-e a gyerekvállalásnak a feltételei,és csak azután szülni.

2009. nov. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
tartásdíjat kell fizetni, nem is biztos benne, hogy az övé, bánja, sajnálja, sőt bosszankodik, hogy így jött össze..., és legfőképp, amit már valaki írt, igen, feldúlná az addigi családja életét... Hajajjjjaj! nehéz esetek ezek!
2009. nov. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! En egy 24 eves lany vagyok, es sajnos evekkel ezelott az anyamnak volt valakije a ferjen kivul. Ez az ember az en apam. Nem kivancsi ram, 6 eve mar nem keres, nem kivancsi ram, nem tudom miert, de nagyon elkeserit...inkabb probalom elfelejteni es arra gondolni, hogy az az igazi apam, aki felnevelt, aki ott volt, ha szuksegem volt ra...

Hogy mi lehet az igazi apamnak arra , hogy nem kivancsi ram, az valoszinuleg az, hogy van egy fia, aki vagy 7-8 evvel idosebb mint en, van egy felesege, akivel evek utan rendezodott a viszonya, akivel kulfoldon egy jobb jovot teremtettek maguknak, s a fiuknak..csak engem feledtek el..

2009. nov. 29. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!