Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az alkoholisták tudnak dolgozn...

Az alkoholisták tudnak dolgozni? Van munkájuk?

Figyelt kérdés

Nekem például apám alkoholista vagyis minden nap iszik, reggel úgy kezdi a napot, ebédre és estére is iszik a kocsmában, nagyon sok pénzt költ italra, tehát alkoholista.


Viszont van 2 bejelentett munkahelye illetve egy helyen alkalmanként feketén dolgozik, néha ugyan a fekete munkát elutasítja arra hivatkozva,hogy pihenni akar, de ez talán érthető is.(rendszerint ittas, de szerencsére nem jár nagy felelősséggel a munkája ezért teheti meg -titokban)


Mondjuk semmit sem veszünk észre abból,hogy mennyit dolgozik mert el is issza, de legalább nem anyám pénzén iszik, ami nem nagy vigasz mert az meg kevés a családra plusz apám is abból eszik hiszen a sajátját az utolsó forintig elissza, csak meglepő,hogy alkesz létére dolgozik.Mennyire gyakori?


(amíg nem dolgozott hitelekből és anyám pénzén ivott9


2014. jan. 1. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Hát, ez akarat kérdése, én apám is tud dolgozni, otthon is megcsinál mindent ha épp olyanja van. Bár nála inkább szokás az hogy lepasszolja az összes munkát és amíg ő alszik mi dolgozunk helyette is.
2014. jan. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A hasonló szinten alkoholista ismerősöm nem sokáig marad meg egy munkahelyen, gyorsan kirúgják. Nem tudom pontosan az indokot, de azt hiszem alapvetően mindig az alkohollal és a hozzá kapcsolódó problémákkal összefüggésben.
2014. jan. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én alkoholtista vagyok. Egyedül élek, csak esténként és hétvégén délutántól iszom.

A munkahelyem 7 éve ugyanaz, még sosem hiányoztam piálás vagy másnaposság miatt, mert nem töményet iszom, nem látszik rajtam az előző este bevitt adag.

2014. jan. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akiket ismerek, igen.
2021. dec. 30. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!