Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan oldalak, ahol...

Vannak olyan oldalak, ahol idegen emberek keresgélnek saját maguknak új családtagot?

Figyelt kérdés
Az egyik barátomnak sosem volt apukája, mert pici korában elhagyta őket és szeretne magának egy pót apát keresni.

2014. jan. 3. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy nagymama kéne... Szólj, ha találtál.
2014. jan. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kovpet ***** válasza:
Nekem például jó lenne egy pótgyerek, csak sajnos az emberi kapcsolatok nem hiszem, hogy így működnének.
2014. jan. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 kovpet ***** válasza:
De azért jó lenne :)
2014. jan. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Persz, nem egyszerű, de ha egyszer rátalálsz arra, aki meg téged keres, akkor szerintem megéri keresgélni :)

Nagymamát szerintem könnyebb találni, csak be kell lesni pár idősek otthonába, ott nem csak olyan vannak, akiknek már állandó gondozásra van szükségük, hanem olyanok is akiknek pl már nincs családjuk és nem akarnak egyedül lenni.

2014. jan. 4. 10:03
 5/5 kovpet ***** válasza:

Mindenkit nehéz megtalálni. Már hogy olyat, akik kölcsönösen megfelelnek egymásnak, az ember nem darabra megy :)


Hány éves a barátod? Fiú vagy lány?

2014. jan. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!