Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha belépnétek a...

Mit tennétek, ha belépnétek a saját (! ) otthonotokba és egy idegen csaj ülne a megszokott fotelotokban, a helyeteken? (A többi lent. )

Figyelt kérdés

Kiderült, hogy a fiam "legújabb" barátnője,

aki azonnal -elsőre- otthon érezte magát és már el is kezdte mondani,

hogy ő hogyan rendezné át a lakást,

ha odaköltözne........


2011. máj. 20. 12:56
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/128 A kérdező kommentje:
*...én meg köpni nyelni nem tudtam!!
2011. máj. 20. 12:57
 2/128 anonim ***** válasza:
86%

Inkább megismerném első körben. Nem feltétlenül rossz ő , csak próbált közvetlen lenni. Ennyi miatt nem ítélném el, és ha jól olvasom, te is azzal kezdted, hogy benne ült a fotelban. Hát szerintem az azért van, hogy üljenek benne.

Ismerd meg, utána ítélj.

2011. máj. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/128 anonim ***** válasza:
38%
Én voltam már hasonlóképpen, hazamentem és egy nő feküdt az ágyamban ruha nélkül. Mire kijózanodtam kiderült, hogy férfi! Arra már nem is emlékszem meg volt-e vagy hogy mi történt :D
2011. máj. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/128 anonim válasza:
90%
A fotel még nem para, érezze csak otthon magát. De az átrendezésre meg a költözésre már meglehet, hogy lenne egy-két erős utalással bíró megjegyzésem, arra hogy most baromira nem lakik ott, szóval csak maradjon nyugiban és tanuljon meg tiszteletet tanúsítani. A fiamat meg kérdőre vonnám, hogy mi a halál van. Hogy a csaj találta ki ezt a költözés dolgot vagy már meg is beszélték? És megmondanám neki, hogy kicsit próbálja meg észhez téríteni a lányt, mert ettől függetlenül nem akarnék vele rossz viszonyt.
2011. máj. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/128 anonim ***** válasza:
79%
Azért a te sztorid egész más :DDD
2011. máj. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/128 anonim ***** válasza:
90%

Semmit. Megkérdezném hogy kér-e egy kávét, és elcsevegnék vele, elvégre érdekelne hogy kis a fiam legújabb választottja. Nem kell egyből elelnségeskedni. Lehet hogy csak tetszik neki a lakás és lakberendezői ambiciói vannak, vagy mit tudom én. Az is lehet hogy félreértetted. Nem kell egyből kiakadni, az ellenségeskedés ellenségeskedést szül. Ha továbbra is "rendezkedni" akar, szólnék finoman a fiamnak hogy inkább az ő szobájában üssék el az időt, ne az enyémben.

Illetve ha a nappaliban ült, akkor nem értem mit zavar az téged, elvégre a nappali a vendégek fogadására (is) van. Honnan tudhatta volna hogy az a "te" foteled (bocs de ez az "én fotelem" meg "én helyem" dolog kicsit vicces, mi vagy te, kutya, hogy ennyire védelmezed a területed?:))

2011. máj. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/128 A kérdező kommentje:

Még csak kéthetes ismerték egymást

és a fiamnak eszébe sincsen odaköltöztetni senkit.

2011. máj. 20. 13:06
 8/128 anonim ***** válasza:
55%

Atyaég! :O

Hát, finoman helyreraknám... azért mégiscsak tudja már, hogy ki is van otthon, kinek a házában van vendégként, kiemelem: VENDÉGKÉNT! A fiammal is beszélnék, tudassa a lánnyal, hogy kicsit vegyen visszább! Oké, a barátnője, biztos te is szívesen látod ott néha, hisz a gyereked boldogsága fontos. Bevallom, engem is zavarna, ha egy vadidegen annyira otthonérezné magát a lakásomban. Persze ne feszengjen senki, de azért várja meg, míg én ajánlok fel dolgokat. Ezt megmondanám a lánynak is! Pláne egy ilyen friss kapcsolatnál ez nagyon illetlenség részéről. Hidd el, kedves kérdező, jobb most az elején tisztázni ezeket a dolgokat, mint később nyelni a sok dolog miatt, ha rádtelepszik. A mi családunkba is betévedt egy ilyen leányzó... Eljött tesómhoz egyik nap, úgy, hogy itt alszik, ezzel nincs is gond. ((Bár mi, a család még nem ismertük) Aztán azt vettük észre, hogy nem is akar hazamenni, majd észrevettem, hogy az egyik szekrényt berendezte magának a piperecuccaival... Szemtelen is lett, majd mikor anyu kérdőre vonta, azt mondta, hogy ő úgy képzelte el, hogy minden hónapból 1-2 hetet itt tölt... hát gondolhatod a reakciót. Teljesen lehűltünk. De az ilyeneknek vastag bőr van, szóval tényleg meg kell mondani a dolgokat, intelligensen, de határozottan! Különben a fejedre nő! Sok sikert! A te házad, a te otthonod, a te megszokott életed, ne hagyd magad!

2011. máj. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/128 anonim ***** válasza:
85%
Nem feltétlenül rossz, beszélgess vele ha adódik helyzet, aztán valamennyire is kiderül, hogy milyen.
2011. máj. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/128 anonim ***** válasza:
54%
Nekem is ez jutott eszembe,hogy isten óvjon az ilyen anyóstól.
2011. máj. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!