Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüleim azt hiszik?

Szüleim azt hiszik?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok,sosem volt jó a kapcsolatom a szüleimmel,van egy nevelő apám, de ő pedofil,anyám minden pasiba csak a pénzt nézte ,érdekes,egy pasi miatt elhagyott engem,17 éves voltam,és ott hagyott,van egy féltesóm 10 éves,ő minden megkap,képek róla vannak facebookon,sajnos 17 évesen otthagytam az egészet,apám folyamatosan megakart erőszakolni,így elmentem otthonról,a barátomhoz költöztem,anyám sosem érdeklődött irántam.19 évesen,egy fotózáson részt vettem,persze nem akt,hanem fehérneműs képek,és ők megtalálták a neten valahol a képeimet,és ebből azt hiszik,hogy én szexelek pénzért,ez nagyon fáj mert nem igaz,Anyukámnak a facebook jelszavát tudom,és ma beléptem,beszélgetett a nevelő apámmal,arról,hogy én milyen gáz vagyok,stb csak a bántást kapom,de anyám sosem beszélné meg velem,az én életem szar stb,erről beszél! de hogy mi van velem,arról sosem,amikor át megyek hozzájuk,mindig hallom félfüllel,hogy juj de gáz,milyen ciki,stb,csak Sírni tudok,nekem nincsen családom! anyám mindig csak a pénzt nézte! Igazi apukám meg nincs!!mit kéne tennem?

2014. jan. 3. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ami nem megy azt nem kell erőltetni és siránkozni sem kell rajta. Törődj magaddal és azokkal, akikkel jó viszonyban vagy.
2014. jan. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sz@rd le a családodat jó magasról, ne foglalkozz velük!
2014. jan. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"és ebből azt hiszik,hogy én szexelek pénzért"

Most őszintén, miért érdekel téged, hogy ez a két "ember" mit gondol rólad? A te életed szempontjából teljesen irreleváns. Az általad leírtak alapján szvsz jobban járnál, ha megszakítanál velük minden kapcsolatot.

2014. jan. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha már egyszer eljottel otthonrol es tudod h nem torodnek veled teged akkor miert erdekel az o velemenyuk?!
2014. jan. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!