Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan munkám van amivel jól...

Olyan munkám van amivel jól keresek de nem vagyok itthon. Így emellett komoly kapcsolatot kialakítani nehéz, illetve nem nagyon tudok megismerni olyan nőt akivel eltudnák egy ilyet képzelni. Mit tanácsoltak?

Figyelt kérdés

Volt elég sok "kalandom" de már unom ezeket valahogy nem adnak már semmi újat ezek a dolgok. Valami tartalmasabbra vágyok. De mivel keveset vagyok itthon(hétvégente/2.hétvégente1-2nap) így nehezen találok olyat aki ezt tolerálná és félek a hűtlenségtől is.

Addig szeretném ezt a munkát csinálni amíg 1házra össze nem gyűjtök, még kb2év.

25éves vagyok F

Csak úgy érzem már így is sok minden kimaradt az életemből.

Ti mit csinálnátok ?


2014. jan. 3. 23:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
17%
Adj lejjebb a munkából.
2014. jan. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
25 évesen még ne adj lejjebb a munkából, szerintem nagyon jó hogy jól keresel így később ha lesz családod nem fog fájni a fejed a pénz miatt. Csak annyit tudsz tenni hogy olyan párt keresel aki így is elfogad. Vagy megvárod azt a 2 évet.
2014. jan. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
19%

Akkor soha nem adhatná lejjebb, hisz ha lesz lakás,kell majd felújításra kell majd autóra stb

Miért baj ha nem 2 hanem 4 év alatt lenne meg semmi.

2014. jan. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
19%
Erre szokták mondani hogy a pénz nem minden...
2014. jan. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Szerintem ameddig nincs kiért ne add lejjebb. Majd ha lesz kiért akkor lehet, szabadnapjaid is vannak. Nekem ugyan ez volt a volt párommal. Még mindig jóban vagyunk, decemberben a sok ünnep ellénére 300 munkaórája gyűlt össze. Én mivel szerettem toleráltam, és az esték, szabadnapok mindenért kárpótoltak. Nálunk egyedül az jött közbe, hogy párom "félrelépett" a munkatársnőjével. Ő mindig kéznél volt. Neked is ugyan olyan nehéz ebben a helyzetben mint a párodnak lenne. Szerintem munkába meenet is ismerkedhetsz, utcán, neten, bárhol.. Csak vigyázz, mert sokan mondják, hogy elfogadják meg minden de iddőközben rájönnek, hogy ez nem megy nekik.. Na és akik távkapcsolatban vannak lehet még ennyit se találkoznak.. 25 évesen pedig már nem kell 5-10 évet várni az összeköltözéssel ha úgy alakul. Sok sikert ;)
2014. jan. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem csináld azt,hogy keress egy kapcsolatot,de magyarázd meg a nőnek(aki értelmes az felfogja és megérti),hogy hétvégén is dolgozol,és ha ezt nem fogadja el,akkor ne is gyertek össze.
2014. jan. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Csináld a munkád, és azt, ami abban az 1-2 napban jól esik. Az a nő rád fog találni, majd. Sokan vannak így, mint te, hogy sokat dolgoznak, kevés a szabadidő. Valamit valamiért. Úgy gondolom fiatalon megteheted még, hogy hajtasz ameddig tudsz. Én a munka öröméért és azért hogy ne legyek otthon dolgoztam éjjel- nappal évekig. Most meg örülök mint majom a farkának, hogy otthon lehetek 2 napot. (hozzá teszem így sem találtam meg a tartalmat, pedig lenne időm keresgélni is és kipróbálgatni is)


HAJRÁ és KITARTÁS!

2014. jan. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A pénz nem boldogít!


Sajnos ilyen helyzet volt nálunk is a volt párommal. Több időt töltött a munkahelyén, mint velem és ez megviselte a kapcsolatunkat. Semmi közös programunk nem volt, amikor itthon volt akkor is csak aludt, szóval még itthon sem töltöttünk együtt minőségi időt, ez alatt persze megnőttek a viták is és végül szakítottam, előtte 1 évig ment ez.

Most sem változott nála a dolog, abból áll a napja, hogy dolgozik és alszik, szabadideje nulla és ezt egy nő sem akarja.

Pedig esküvőt terveztünk és babát, de jobb is, hogy vége lett mert így minden rám maradt volna.


Szóval arra céloztam ezzel, hogy gondold végig mit akarsz, ha saját házat akarsz venni akkor csináld még azt a munkát, de ha komoly kapcsolatot akarsz akkor változtatnod kell a munkaidővel kapcsolatban, mert, ahogy te is írtad (hétvégente/2.hétvégente 1-2nap) vagy otthon ez idő alatt nem lehet megismerni a másikat és a kapcsolatok elején az lenne a lényeg, hogy minél több időt töltsenek együtt a felek!

2014. jan. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Miért nem keresel párt ott, ahol dolgozol? Egy friss kapcsolat nem fogja kibírni azt, hogy csak kéthetente találkoztok.

Egyébként én is így dolgoztam, azzal a különbséggel, hogy kéthavonta voltam itthon 10 napot, eszembe sem jutott itthon kapcsolatot kezdeni. Ott találtam párt, ahol dolgoztam.

2014. jan. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Most a munkahelyemen sem igazán tudok ismerkedni. Mert több vidéki céghez látogatok el hetente így 1-1 helyen 1 éjszakát alszom csak, minden nap máshol vagyok.

Időt ebből pedig nem tudok szakítani vagy ebben a felállásban csinálom vagy sehogy ezt csak így lehet.

2014. jan. 4. 21:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!