Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan munkám van amivel jól...

Olyan munkám van amivel jól keresek de nem vagyok itthon. Így emellett komoly kapcsolatot kialakítani nehéz, illetve nem nagyon tudok megismerni olyan nőt akivel eltudnák egy ilyet képzelni. Mit tanácsoltak?

Figyelt kérdés

Volt elég sok "kalandom" de már unom ezeket valahogy nem adnak már semmi újat ezek a dolgok. Valami tartalmasabbra vágyok. De mivel keveset vagyok itthon(hétvégente/2.hétvégente1-2nap) így nehezen találok olyat aki ezt tolerálná és félek a hűtlenségtől is.

Addig szeretném ezt a munkát csinálni amíg 1házra össze nem gyűjtök, még kb2év.

25éves vagyok F

Csak úgy érzem már így is sok minden kimaradt az életemből.

Ti mit csinálnátok ?


2014. jan. 3. 23:32
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

De így az észérv velem is azt mondatja h még most jobb hajtani fiatalon mint nincs senkim. Mint majd később nélkülözni vagy már akkor távol lenni .


Nehéz ezt eldönteni mi a jó

2014. jan. 4. 22:02
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha 2 ev mulva lazithatsz akkor nyugi, elmegy pikk pakk az ido!
2014. jan. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nehogy osszejojj most valakivel, akkor a 2evbol azonnal 10 lenne, egy no igen hatekonyan el tudja kolteni a penzedet...
2014. márc. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!