Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki hogy szinte minden évben...

Ciki hogy szinte minden évben itthon szilveszterezem?

Figyelt kérdés
L/20
2013. dec. 31. 20:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%
Én is szinte mindig otthon szilvesztereztem. Csak kétszer voltam máshol, az egyiket eluntam pár óra után a másikat végigszenvedtem. Jobb itthon a párommal. :)
2013. dec. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki. Mi öröm van abban, hogy megint elmúlt egy év?

Zajos, esetleg ittas, petárdázó emberek társasága nekem sem hiányozna.

2013. dec. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is itthon szilveszterezek, és nem is vágyom máshova.
2013. dec. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
91%
18/L vagyok, egyszer mentem el itthon szilveszterezni, tavaly, pocsék volt. :D Szerintem nem is fogok többet soha. :D Szerintem legkevésbé ciki és úgy is egy hét múlva, mikor mindenki elmondta hogy milyet hányt és mennyire volt részeg, senkit nem fog érdekelni a szilveszter meg az új év. 99% a fogyókúráját és a kondibajárást is feladja addigra :)
2013. dec. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Nincsen sajnos barátom se, csak a szüleimmel tudok itthon szilveszterezni. Eddig csak 2-szer voltam máshol szilveszterezni, de nem éreztem jól magam a sok részeg között.
2013. dec. 31. 20:16
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Ciki vagy nem, de legtöbbször én is otthon szilvesztereztem. Nem szeretem a "kötelezően érezd jól magad" bulikat. Most is itthon vagyunk, boldog vagyok, hogy van egy kisfiunk, aki éppen alszik.:)

Nem sűrűn voltam olyan szilveszteri buliban, ami annyira nagyon tetszett volna, talán egy kezemen meg tudnám számolni, hogy hány ilyen volt.

Szóval szerintem nem ciki.

2013. dec. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki! :) Én is itthon vagyok a férjemmel és a másfél éves fiunkkal. Megtehettük volna hogy elmegyünk bulizni, anyukám felajánlotta hogy vigyáz a gyerkőcre, de jobb itthon. :)
2013. dec. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Én sem járok el sehova sem szilveszterezni, viszont van egy baráti társaság, nekik szoktam vacsorát csinálni, olyankor eszünk valami jót amit általában én főzök, beszélgetünk stb. Nekem ez jelenti a bulit. Van amikor másnál vagyunk, náluk kerti partit szoktunk csinálni. De ilyen hangos-zenés estekre nem megyek, mert nem szeretem, ezt ők is tudják, nem is haragszanak érte. Ha így érzed jól magad akkor maradj otthon, ne érdekeljen már mit mond.
2013. dec. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
80%
Emlékszem kiskoromba mindig megkérdeztem a szüleimet, hogy mehetek-e valahova. Mindig nemet mondtak. Én már hisztiztem, anyuék mindig betették a Tom és Jerry-t, azt már le voltam nyugodva. Tavaj megengedték, hogy menjek, fél óra múlva már mentem is haza. Hidd el a BUÉK-Buliknál nincs is rosszabb. Azóta inkább itthon vagyok.
2013. dec. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Nem. Nem kötelező ezt valami bulival megünnepelni. Én is itthon szoktam szilveszterezni . 18/L
2013. dec. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!