Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok azokról, akik...

Mit gondoltok azokról, akik 30 felett kötnek házasságot?

Figyelt kérdés
2014. jan. 4. 14:42
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
92%
Teljesen természetes mégis mit gondolnék?
2014. jan. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
87%
Nos, 38 vagyok es iden fogok hazassagot kotni. Mit kellene gondolnom magamrol?
2014. jan. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
85%
Én sem értem a kérdést. Nem tök mindegy ki mikor köt házasságot? Főpeg manapság sokkal jellemzőbb a 30 feletti, mint régen. 22 vagyok de még egy jó darabig tervben sincs. Szerintem ez semmilyen szempontból sem meghatározó h ki mikor.
2014. jan. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
91%

Addigra jutottak el odáig, vagy később ismerkedtek meg...

Stbstb

Azt, hogy boldogok..

2014. jan. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
82%

Arra gondolsz, hogy valaki megszolja-e oket?

Nem hiszem, hogy ez valami szegyen lenne, mindenkinek a maganugye, hogy mikor talal parra es vele egyutt el vagy ossze is hazasodnak.

2014. jan. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
94%

Miért tetted fel ezt a kérdést? Nem látom az értelmét.


Szerintem ugyanolyan mintha korábban vagy később kötnél házasságot, nem a korodon múlik, hogy tényleg holtomiglan-holtodiglan lesz.


Akkor mit gondoljak egy nagynénémről, aki egy szerencsétlen fiatalon megköttetett házasság után (megözvegyült 34 évesen), 44 évesen megtalálta élete szerelmét és viharos gyorsasággal megint férjhez ment. Példaértékű volt ez a házassága, két galamb voltak.

2014. jan. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
97%
Ha 30-ig nem sikerül, akkor utána már ne is, mert az gáz? :D vagy nem értem
2014. jan. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
SEMMIT. Mindenki azt tesz amit akar. Ha így döntöttek, ezt akarták, így lesznek boldogok az csakis rájuk tartozik. És miért ne tegyen meg valaki valamit a boldogságáért?
2014. jan. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
80%
A férjem 33 volt, mikor összeházasodtunk. Én örülök neki, egy érett férfihoz mentem hozzá. Nem értem a kérdést! Ciki vagy öreg lenne valaki 30 fölött?
2014. jan. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem a húszas években ideális a házasság, de 30 évesen sincs lecsúszva semmiről.
2014. jan. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!