Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok ha megkeri a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok ha megkeri a kezem es nemet mondok elveszitem, hogyan magyarazzam el, hogy en nem akarok hazassagot?

Figyelt kérdés
Szeretem a parom,de nekem nem fer bele az eletembe a hazassag es a gyerekek,stb.Viszont egyedul sem szeretnek lenni,nekem igy idealis kotelezettsegek nelkul...Kozelebbrol megfogja kerni a kezem biztos vagyok benne,es abba is,hogy nemet fogok mondani...Velemenyeket irjatok.
2012. nov. 29. 13:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tisztességes, hogy felhozod ezt a témát, mármint, hogy mit gondolsz a jövődről, családról stb. és elmondod ezt. Ha nem tudja megemészteni akkor valószínűleg előbb utóbb úgyis szakítotok. Én nem várnám meg, hogy ilyen szituációba kerüljek .
2012. nov. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
A véleményem a következő: nem tudom, hogy juthat el egy pár a házasság gondolatáig és a lánykérésig úgy, hogy nem is ismerik egymás elképzeléseit meg elveit ilyen fontos dolgokról. Ez döbbenetes.
2012. nov. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Jégtánc ***** válasza:
56%

Eddig nem beszéltetek erről? Ő tudja hogy te így gondolod?

Mindenképpen le kell ülni megbeszélni,még lánykérés előtt:)

2012. nov. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy neked ez az ideális, de ha ő meg akarja kérni a kezed akkor neki nem ideális. Szerintem most beszéljétek meg ezt mielőbb az ő fejében megfordul az eljegyzés gondolata. Ha most veled marad de közben gyerekekre vágyik úgyis halálra van ítélve a dolog. Te meg csak az idejét húzod.
2012. nov. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
En elmondtam ezeket a dolgokat,hogy mit nem szeretnek,de lattam rajta,hogy nem veszi komolyan amit mondok,azt hiszi szerintem ,hogy csak mondogatok ,mert nincs mas dolgom.Ezert is felek hogy mi lesz amikor rajon hogy en nem viccbol mondtam...
2012. nov. 29. 14:07
 6/11 anonim ***** válasza:
Tuti szakítás. De nyilván külön vágyakkal nem is vagytok egymásnak valók. Te olyan férfit keress, aki nem akar családot!
2012. nov. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha még figyelembe se veszi azt, amit mondasz neki, akkor meg ezer százalék a szakítás. Le se tojja magyarán, hogy neked erről egész más elképzeléseid vannak, ő eldöntötte, hogy elvesz. Ez nem így működik, szóval magyarázd el neki, hogy tudod, hogy mit tervez, de te ebben nem vagy benne. Aztán majd dönt. Remélhetőleg a szakítás mellett, mert ha együttmaradtok, valamelyikőtök részéről megalkuvás lesz a kapcsolat és elégedetlenség.
2012. nov. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
igen, valószínű. Ezek nagyon alap dolgok, ha nem egyeztek meg ebben, akkor nincs helyetek egymás mellett.
2012. nov. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat,sokszor magunk is tudjuk kerdeseinkre a valaszt,csak nem merjuk bevallani meg sajat magunknak sem...
2012. nov. 29. 15:10
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom, kedves kérdező. Nehéz az ilyen, de vigasztaljon, hogy a későbbiekben a helyzet nem javulna, sőt. Ha látjuk, hogy szakadék felé tart a kocsink, inkább ugorjunk ki belőle, az kisebb fájdalommal, veszteséggel jár.
2012. nov. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!