Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? Nagy...

Mit gondoltok erről? Nagy korkülönbség, a pasi nem akar már gyereket, a csaj még igen. Segítség!

Figyelt kérdés
Érdekes helyzet áll fenn.Egymásba szerettünk egy férfivel, én 27 vagyok, ő 45.Neki van már két nagy lánya, nekem még nincs gyerekem.Még nem régóta tart a dolog, mindössze két hónapja vagyunk együtt, de mivel mindketten szinglik vagyunk, felmerült, hogy mi lenne, ha összeköltöznénk.Eddig még óriási a szerelem, egy bibi van csak, ami már a kezdetek óta téma, hogy mi is lesz a gyerekvállalással.Én mondtam, hogy számomra ez nagyon fontos, nem fogok lemondani róla, ő a kezdetekkor megmondta, hogy ő már nem szeretne többet.Azt mondtam neki, hogy várjunk még ezzel, mert túl korai, aztán egy darabig nem is volt ez téma.Most viszont ő hozta fel a jövőtervezést, tegnap volt egy nagy elbeszélgetés, amit ő kezdeményezett.Ő azt szeretné, hogy költözzek hozzá, nagyon szeret, éljünk együtt, stb, mindent megadna nekem, feleségül is elvenne, csak gyereket nem akar.én megint csak elmondtam, h számomra kizárt, hogy lemondjak a gyerekről, viszont szerintem hülyeség lenne emiatt most szakítani, mikor még annyi szép időt tölthetünk együtt.Megbeszéltük, hogy még gondolkozunk ezen a dolgon.Erre ma reggel, mielőtt elment, közölte, hogy míg én aludtam, ő egész éjjel gondolkozott és arra jutott, hogy ő nem tudja elképzelni, hogy megint mindent elölről kezdjen, ergo gyerek kizárva.Otthagytam, elhajtott, aztán félóra múlva visszajött zokogva, hogy nagyon szeret, de ne kérjem ezt tőle.Mind a ketten sírtunk, mert nagyon szeretjük egymást.....én nem tudom otthagyni.....és úgy látszik ő sem...szerintetek lehet még ebből boldog kapcsolat?Most abban maradtunk, hogy nem szakítunk, mert az mindkettőnknek szörnyű lenne.de meddig lehet ezt folytatni?
2013. dec. 31. 12:03
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
98%

Nem vagy te vered át és jön a véletlen baba és azért lesz vége vagy lelépsz.

Igazán szeretnétek egymást akkor elhagyjátok egymást és kerestek olyant akivel teljesen boldogok lehettek mert ugyan olyan jövőképetek van.

2013. dec. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem korai két hónap után ilyeneken gondolkozni, sőt, összeköltözni is...még alig ismeritek egymást. 2 hónap nagyon kevés idő. Ráadásul jogos, amiket mond, mert neki már van két gyereke és érthető, ha nem akar még többet...nem kényszerítheted rá a gyerekvállalásra, annak semmi értelme nem lenne. Annak az lenne a vége, hogy egyedülálló anya lennél.
2013. dec. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
32%

"hogy ő nem tudja elképzelni, hogy megint mindent elölről kezdjen, ergo gyerek kizárva."

Hát ha a párkapcsolatot nem volt gond "elölről kezdeni" , akkor a kisgyerekkel se legyen gond ez. Máskülönben addig tart egyébként, ameddig te ki nem futsz a biológiai időből.

2013. dec. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
98%

Jogos az is, ami az ő vágya és a tiéd is. Ezzel csak az a bökkenő, hogy szerinte 5 hónap múlva SEM fog változni, meg 5 év múlva SEM. Ha már most zokogva kéri, hogy ne akarj tőle ilyet, akkor ez így is fog maradni, ergo vagy átvágod és "véletlen" esel teherbe, vagy feladod önmagad és nem lesz gyereked.

Egyikőtöknek fel kell adnia a vágyait, ha ez nem megy, akkor annak a kapcsolatnak már most annyi. Szerintem ha most nem juttok dűlőre, baromira kár halogatni, később sem fog ez változni.

2013. dec. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
77%

viszont szerintem hülyeség lenne emiatt most szakítani, mikor még annyi szép időt tölthetünk együtt


és minek? maradjatok jóban, legyen nyílt kapcsolat, de ne akadályozzátok a másikat abban hogy boldogságra leljen. mert jelenleg ezt teszitek. Fölösleges együtt maradnotok, csak nehezebb lesz szét menni

2013. dec. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
79%

Az csak megmérgezi a kapcsolatot, ha egyikőtök sem hajlandó lemondani a gyerektémával kapcsolatos véleményéről. Valamelyikőtöknek engedni kell. Vagy szakítani. Én az utóbbi mellett lennék. Nem hizem, hogy ő lenne az igazi, ha ilyen kérdésben nem tudtok megegyezni, és te tudod, neked mennyire fontos a gyerek. A párod meg sztem önző, ha ezek után magához akar láncolni és bőg, hogy jaj, mennyire hiányzol neki, de te meg ne kérd tőle a gyereket...

Sztem úgyi fogsz találni egy korban hozzád jobban illő férfit, akinek ugyanolyan fontos a gyerek, és hidd el, hogy szerethetsz mást úgy, mint ezt a pasit.

2013. dec. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
96%

Nem is értem mi a búbánatos fenét akarsz egy 18 évvel idősebb hapsitól, de szerintem teljesen logikus, hogy ennyi idősen már nem akar gyereket... ha neked ez fontos, akkor lépj tovább, ha úgy érzed fel tudod ezt adni, akkor maradj vele.

Vagy csináltasd fel magad "véletlen", aztán hátha nem hagy el....


Nem, szerintem nem lehet ebből boldog kapcsolat, már csak a korkülönbség miatt sem.

2013. dec. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
80%

Ez most ridegen hangzik, de el kell hagynod, ha ő biztosan nem szeretne gyereket, te meg igen. Mivel ezt máshogy nem lehet megoldani.

Később nagyon nehéz lesz szakítani, és sokat fogtok szenvedni és veszekedni emiatt.

2013. dec. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
41%

Nálunk ugyan ez volt, bár a férjem egy picivel fiatalabb volt Ő 42 én 26. Végül meggyőztem a gyerek már 8 éves, nagyon szeretik egymást az apjával, igaz ő sosem mondta ki kategórikusan, hogy nem, de nagyon sokat gondolkodott rajta és vívódott. Nem bántuk meg.

Viszont annyira nem vagy fiatal, hogy éveket eldobj úgy hogy ha tényleg betartja amit mond. Gyerek nélkül a te életed sem lenne teljes.

2013. dec. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
65%

En is voltam ilyen kapcsolatban,de fiatalabbkent. Akkor meg nem zavart,hiszen en is ugy voltam vele, hogy majd egyszer akarok... amikor oda jutottam,akkor a bepalizas helyett a lelepest valasztottam es olyan parra talaltam, akivel kozosek voltak a celjaink.

Hiaba a szerelem, hosszabb tavon te nem leszel boldog,ha feladod a csaladot. Van olyan no, aki nem szeretne szulni, sajat gyereket se akar egyaltalan.Ha te nem ilyen vagy, akkor nem fogsz vele boldogan elni, foleg ha a kezdeti rozsaszin kod eloszlik.


Szerintem legyetek egyutt, elvezzetek az egymassal toltott idot, de nem koltoznek ossze vele, hanem ha az utamba kerulne egy olyan ferfi, akivel csaladot alapithatok es jol megvagyunk,akkor lepnek.

2013. dec. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!