Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom anyja el akar...

A barátom anyja el akar szakítani a barátomtól, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a páromat, de az anyja nagyon utál. Olyan utálat sugárzik belőle, hogy mostanra szinte teljesen depressziós lettem és nem tudom, mit kezdjek a helyzettel.
2013. febr. 11. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Nézz a szemébe és kérdezd meg, mi baja van veled?

Ha pedig nem tud észérveket felhozni, nincs mit tenni. Ignorálni kell. Azt gondolom, meggyőző az érv, hogy mindketten a legjobbat akarjátok a fiának, ezt is érdemes megmondani: "Szeretnie nem kell, a fiának kell, magának nem. Én szeretem a fiát. Maga is. Azt akarjuk, hogy boldog legyen. Hozzunk ki ebből valami kompromisszumot, hogy NEKI jó legyen."


Ha ezek után sem tudtok dűlőre jutni, akkor megkérdezném tőle, hogy "biztosan azonosak a céljaink?"...


Van, akivel nem érdemes kezdeni, mert nincs azon a szinten, de a legtöbb emberrel elsimíthatók a nézeteltérések, ha megértjük az indítékait. Beszélgess, mielőtt feladod!


N28

2013. febr. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele,nem az anyjával vagy,hanem a fiával.Szard le!Ha a barátod kiáll érted,megvéd,akkor semmi gond,ha ezt nem teszi meg,akkor menekülj tőle.
2013. febr. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ugyan, mindig tud észérveket felhozni, ő az a nő, aki mindig képes megmagyarázni az undorító kis apró dolgokat az életében. Nem megy olyan messzire, hogy meg kelljen akárkit védeni akárkitől, csak érezteti velem, hogy egy utolsó kis mocsok vagyok a cipője talpán.


Nem akarja, hogy a fia boldog legyen, pont az a baja, hogy én boldoggá és önállóvá teszem.

2013. febr. 11. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!