Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem azt, hogy a...

Miért érzem azt, hogy a barátom anyja féltékeny rám? És azt, hogy azt szeretné csak ő legyen a fia aztán annyi más ne?

Figyelt kérdés
Mikor együtt vagyunk a barátom anyjával és apjával én az anyukájánál érzem azt,hogy nem akar ott látni..Kedves velem meg beszédes de én mégis azt érzem,hogy azt szeretné,ha az ő "kicsi fia" csak neki lenne..meg mikor veszekszünk mindig közbe szól,hogy hagyjuk már abba..Meg amikor vannak a barátomnak gyerekes dolgai azon mindig röhög..mintha a barátom 10éves lenne..És már kezdem megutálni az anyját..ezáltal..Vagy bennem van a hiba??

2012. máj. 5. 11:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értem, mi a bajod... kedves veled, beszélget veled, nem szereti, ha veszekedtek a barátoddal, és nevet rajta, amikor nevetséges... Szörnyű nőszemély lehet, valóban...
2012. máj. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom..Én valahogy mégis ezt érzem..Persze igyekszem mihamarabb ezeket elfelejteni
2012. máj. 5. 11:39
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem neked lehet egy régi rossz tapasztalatod. Vagy esetleg valamelyik barátnődnek, és azt rögtön kivetíted a barátod anyjára. Nem minden anyuci egyforma.
2012. máj. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%

Ezt hívják majomszeretetnek !

Mindegy hogy ki a kicsi fia barátnője , soha sem lesz neki túl jó , hiszen fennáll az a veszély számára , hogy "elveszíti " a fiát !!

Meg kell ezzel békélned , mert , jelenleg az "anyós"még tudja színlelni azt hogy szeret téged , de ha magadra haragítod , akkor a kapcsolatnak is búcsút mondhatsz !!

Hidd el nem te vagy a hibás , Ő így éli meg a kicsi fia felnövését és retteg attól , hogy már más nő van az első helyen és nem Ő !!!( pl:ezért is szól bele a vitákba ,azt hiszi , hogy a fiát még mindig neki kell megvédenie....... )

2012. máj. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én átérzem a problémád,párom anyja is ilyen.

Felszinen kedves,de minden mondata mögött ottvan,hogy "ugyis elérem hogy a kisfiam(30éves) örökre velem maradjon".


Komolyan hideg ráz már

2012. máj. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"feltekeny?"

VAnnak csaladok, ahol szeretetben elnek pl., tehat egy anyanal a kortol fuggetlenul a gyermeke, mindig a gyermeke marad, tehat nem hinnem, hogy vetelytarskent viselkedne, hiszen eleg mokas lenne.

Viszont ha valoban mar igy erzel a csaladjaval, akkor legjobb ha kilepsz ebbol a kapcsolatbol, es keress egy masik partnert, mviel tudnodd kell, hogy ha ez a fiu lenne a ferjed, akkor a csaladja tagjait is elkellene fogadnod pl.

2012. máj. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

6-os:


És ha a fiút (férfit) is zavarja hogy az anyja ilyen? Mert páromat pl eléggé zavarja,csak tiszteletből nem szól be neki (én pedig párom miatt nem szólok)


(szerencsére költözünk 300km-re,igy ritkán kell majd elviselni ezt)

5-ös voltam

2012. máj. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs benned hiba,azt megérzi az ember ha valaki csak megjátsza magát,legalábbis én.Persze ez függ attól is amit az egyik hozzászóló mondott hogy volt e már ilyen kellemetlen tapasztalatod,mert ha igen akkor lehet azért érzed így vagy gondolod így.Ha nem volt,akkor viszont jól érzed szerintem.
2012. máj. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szia nálunk is ugyanez van:( eleinte meg persze most is kedvesen viselkedik, de mostanában elejt egy-egy beszólást, hogy tudassa velem, hogy az ő fiának csak ő van, na ettől én falnak megyek. Legutóbb a fiú gyerekekről beszélgettünk és mondta, hogy az ő fiának is ő az egyetlen nő az életében, meg hogy ő az édesanyja és őt kell kiszolgálnia. stb... sejted, hogy ez hogy esik nekem is,
2012. máj. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Elhiszem.. Barátom azt monda,költözzünk majd össze jövőre(érettségi után),mert ott jól megleszünk..Már előlre érzem,hogy nem fogom ott jól érezni magam..Jó lenne már külön élni csak mi 2-en de nem lehet még sajnos:( Apja véleménye szerint,meg jól elfogunk éldegélni 4-en..mert amikor ők is ennyi idősek voltak,ugyanígy voltak..4teljes évig.hát nekem ez meg nem kell..nem akarok öregségemig az anyjáékkal élni..
2012. máj. 12. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!