Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaza van a páromnak, ha az ő...

Igaza van a páromnak, ha az ő házában lakom azt kell csinálnom amit ő mond?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy a párom disznókat tart (tizenkettőt) és mondta, hogy ma délután etessem meg őket, mert neki dolga van.

Mondtam neki, hogy nehogy már én etessem őket, erre azt mondta, hogy amíg az ő házában lakom addig azt csinálom amit ő mond.

Hozzáteszem, én dolgozom, szóval nem ő tart el.

Hogy mondhat ilyet?


2014. jan. 5. 14:25
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
47%
dobd ki egy paraszt a csávó dobd ki dobd ki :Dvagy szívasd meg :D
2014. jan. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
80%

egyrészt szerintem akkor sincs joga parancsolni, ha a ház az övé, akkor lakjon egyedül...

másrészt te meg tudtad, hogy állatai vannak, ha már ott laksz, tényleg segíthetnél neki.

2014. jan. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
88%

Nos, ez több sebből vérzik.

Az is furcsa, hogy egy egyszerű kérésnem így ellenállsz, és nem akarsz segíteni a párodnak, ráadásul ilyen stílusban mondasz nemet, mint egy éretlen kamasz.

A párod kijelentése meg ennél is aggasztóbb, nem nagyon tisztelitek egymást ezek alapján.

2014. jan. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:
95%

Nem a segítéssel van gond, hanem az elvvel. Nekem nem tetszene, szerintem ez az a pont, amikor fontolóra venném a távozást. Ez egy alá-fölé rendelt viszony, olyan, mintha az ember a szüleivel élne és nem a társával.

Mellesleg 12 disznót megetetni nem kis meló.

2014. jan. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim ***** válasza:
96%
Van fizetesed, akkor koltozz el. Nem az a baj, hogy egyszer-egyszer meg kene a malackakat etetni, hanem mert ilyen a hozzaallasa, hogy bentlakasos cselednek nez.
2014. jan. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:
71%

nem a cselédje vagy, hanem a barátnője.


ugyanakkor gondolom a sonkát kolbászt te is szívesen ennéd majd, vagy a pénzt költenéd ha eladja őket.


ha nem akarsz állatokkal foglalkozni akkor keres panel pasit, akinek nincs telke

2014. jan. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 PureGame ***** válasza:
73%
Ha szereted, elfogadod a disznóival együtt. Ha hosszabb távú már a kapcsolat, nyílván illik besegíteni az állattartásba. De ha úgy közelíti meg a dolgokat, hogy "ameddig itt vagy addig ez meg az lesz.."- Ez egy agresszív hozzá állás, valószínű az élet más területén is agresszívan reagálna. Nyílván ha te is dolgozol, akkor épp nem tudsz segíteni.Így ennek az egésznek nem jósolok sok jót. Nyitva kell tartani a szemed és ha olyan a helyzet rögtön lelépni.
2014. jan. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
100%
Ha rám parancsolnának én is így reagáltam volna valószínűleg. Ha megkért volna, biztos kiszórom a kaját, így nem. Az meg, hogy az ő házában azt csinálok, amit ő mond végképp kiverné a biztosítékot. Társak lennénk, nem alárendeltek.
2014. jan. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
97%
Egyikőtöknek sincs igaza. Két óvodás szintű ember minek él "komoly" kapcsolatban?
2014. jan. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
81%
12 disznót megetetni nem sokkal több meló, mint kettőt :) Gyerekkoromban hányszor etettem meg őket a nagyszüleimnél... ott 8-10 volt állandóan, plusz a tyúkok. Ebbe még senki nem halt bele.
2014. jan. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!