Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan oszthatnám be rendesen...

Hogyan oszthatnám be rendesen az időmet, vagy Ti mit választanátok?

Figyelt kérdés

Szóval...a szituáció egyszerű, viszont számomra dilemma valamelyest. Eddig még csak-csak sikerült rendes időbeosztással csinálnom a dolgokat, mostanra úgy érzem, hogy rettenetesen belefáradtam.


A barátnőmmel 7. hónapja vagyunk együtt, köztünk minden a legnagyobb rendben. Ő eléggé rossz időbeosztásban dolgozik, csak keddenként, csütörtökön, pénteken tudunk találkozni, plusz ha én nem dolgozom(ami sokszor előfordul) akkor hétvégén.

Ha úgy van, akkor a hétvégét is együtt töltjük, hiszen igyekszünk minden időt kihasználni.

Viszont. Én hétfőnként, és szerdánként nagyon sokáig dolgozom, ha úgy adódik, akkor hétvégén is.


Emellett gyermek korom óta zenélek, most amatőr zenekarom van, fontos szerepet játszik a zene az életemben. A zenekarral viszont csak azokon a napokon tudnánk/tudunk rendesen próbálni, amikor vele találkozunk. Én munka után már hulla fáradt vagyok, plusz két tagunk messziről jár fel próbálni, ami majdnem másfél óra ide, ugyanennyi vissza, és a barátnőm is hasonló távolságokban lakik, így nem annyi, hogy közte, és a próbaterem között pár villamos megállót megyek.


Úgy érzem, magamra már nem is jut időm, ezek a dolgok már kitöltik a hétköznapjaimat, rettenet fáradt tudok lenni. Ellenben mindent muszáj megcsinálnom, a hobbimat pedig nem akarom elhagyni, 15 éve az életem része.


Szerintetek mi tévő legyek?



2014. jan. 5. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ez kemény... ha jól értem akkor vagy barátnő vagy zenekar. Esetleg elhívhatod a barátnődet a próbára és ha végzel akkor vele töltöd az időt.
2014. jan. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nagyvonalakban sajnos igen.


Ezen gondolkodtam, de sajnos nem tud csak így feljárni. Kifelejtettem, hogy neki rengeteg ház körüli munka van, amit meg kell rendesen csinálnia.

Ez nem futó kapcsolat, hanem valóban komoly, apránként már az összeköltözést tervezzük. 10 hónapja ismerjük egymást, de végülis 7. hónapja vagyunk együtt.

2014. jan. 5. 18:52
 3/5 anonim ***** válasza:

egyszerü a dolog...

mihamarabb megtezzitek az összeköltözést+keresel egy olyan munkát ami kb. ugyan úgy fizet és nem dolgoztatnak hétvégén is+a próbatermetek közelében keresel egy lakást (ha most nem a sajátodban laksz) és odamentek.. igy megoldódik sok gond +idöd lessz dolgaidra.

(nagy tehet ez de utánna sokkal jobb lesz)

2014. jan. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
amíg össze nem költöztök, addig tűröd ezt az állapotot.
2014. jan. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Költözzetek össze!

Nálunk is hasonló helyzet volt, sőt egy időben még durvább! Volt hogy hetekig nem volt egyetlen szabadnapunk sem, szóval még úgy se nagyon volt időnk egymásra, hogy együtt laktunk.

De amikor normalizálódott a helyzet, szuper volt hogy együtt élünk. :)

2014. jan. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!