Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnal ugy rendesen dolgozni...

Tudnal ugy rendesen dolgozni hogy a korulotted levok es foleg a fonokod nem bir hogy lehet igy ellatni a munkat?

Figyelt kérdés
2013. nov. 22. 09:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Koncentrálj a munkádra, és arra, hogy minden hónapban megkapod a fizetésed. Ez motiváljon. A többi nem számít.

Ha pedig van egy biztos másik lehetőséged, akkor lépj tovább.

2013. nov. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Munkája is válogatja. Milyenröl van szo?
2013. nov. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Felelossegteljes irodai
2013. nov. 22. 09:35
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Irodait igen...de közben nézném a masik állást, megiscsqk jó lenne jó légkörben dolgozni.

Viszont olyan munkát, ahol egymás keze alá kell dolgozni, és együtt kell működni, nem.

Egyszerű oka van, aki nem bír az keresztbe akar tenni(általában, pedig sosem érttettem, mert én nem ilyen vagyok:s)

És akkor keresztbe is tud tenni, úgy hogy ő jól jön ki belőle.

Így nem tudnék dolgozni

2013. nov. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ideig óráig ...nagyon hosszú távon biztos nem . Én tudom milyen az mikor gyomorideggel megy be az ember dolgozni ,ha na ma ugyan mi lesz ?!
2013. nov. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Most szűnt meg egy ilyen munkaviszonyom, szerencsére van másik. Jobb így, minden nap gyomoridegem volt, féltem a csütörtöktől....
2013. nov. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Átmenetileg igen, mert valamiből élni kell, de hosszabb távra keresnék valami mást. Annyit egy állás sem ér, hogy az ember kórházban kössön ki gyomorfekély miatt.
2013. nov. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem érdekelne. Általában mondjuk én vagyok az, aki nem bírja a munkatársait, de ezáltal engem se szoktak különösen szívlelni. Ez mindig is így volt. Vezető beosztásban már hidegen hagy, hogy ki szeret, és ki nem, lehet keresni másik munkahelyet, addig meg örüljön, hogy van fizetése. De régen sem voltam egy nagy csapatmunkás, amikor még nem vezetőként dolgoztam. Keresztbe ugyan sose tettem senkinek, és nekem se tettek. De nekem még soha nem volt gyomoridegem azért, mert nem szerettek, pedig általában mindenhol megvoltak az unszimpatikus emberek, akikkel inkább kerültük egymást. Engem mindig az érdekelt, hogy megfelelően ellássam a munkám a nap folyamán, és mehessek haza azokhoz, akiket szeretek. Hónap végén kapjam meg a fizetésem, és kerüljek egyre magasabb pozícióba, egyre jobb fizetésért. Az mindig hidegen hagyott, hogy kikkel kell együtt dolgoznom.
2013. nov. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!