Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikulásra szoktatok a párotokn...

Mikulásra szoktatok a párotoknak ajándékot venni? Ha igen, mit? (gondolom valami kis aranyos apróságot? )

Figyelt kérdés
2009. nov. 29. 21:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi már nem nagyon tartjuk a mikulást, majd ha gyerekek lesznek talán. Azért készülők bár virgáccsal, és egy fincsi csoki mikulással a cipőjébe :D Gondoltam hagyok mellé valami üzenetet is, de még semmi jót nem sikerült kitalálnom.
2009. nov. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Nálunk változó, a különböző csokik alap, mert imádja az édességet. Ezek voltak az elmúlt években: apró karácsonyi figura, textilcsizmába rejtett csokik, télapós boxer, ördögjelmez ( ebben én voltam a meglepi :) különleges fehérnemű-szintén :)
2009. nov. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én egy szív alakú bonbont teszek a párnája alá.A lila tehenesnek van ilyen.
2009. nov. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az mindig csak egy névleges, és érdekes apróság, és persze a virgács, meg a hagyma sem maradhat el!

Mondjuk idióta csikos zokni, bojtos sapka, de volt már teli bakancs a kedvenc apró csokijával, és hasonlók.

2009. nov. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem külföldi a párom és náluk nincs mikulás, szóval én meg fogom lepni egy mikuláscsomaggal :)
2009. nov. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly én is készítettem csomagot a kedvenc csokijaiból,meg volt még benne egy szivar alakú parfüm.
2009. nov. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

vagy süss neki sütit:

[link]

vaggggy!!!!:::

[link]

2009. nov. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én egy fini csokit szoktam neki venni és cigit (tudom nem kéne) leszoktatni nem tudom és ennek örül.
2009. nov. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen szoktunk ilyenkor egymásnak venni.Most nem tudom hogy mit vegyek neki.Csokiért,cukorért nem rajong,1fajtát biztos kap,alul van egy ilyen hosszú pálcs abba vannak apó cukrok,a tetején meg hógömb van(csak emiatt veszem meg),virgácsot is kap,ááááá még nem tudom hogy mit vegyek neki hozzá!Tanácsokat elfogadok!

3,5éve vagyunk együtt.(bár ez nem ide tartozik)

22/L

2009. nov. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

virgácsot kap,engem mikuláslány ruhácskában (az már az ö dolga,hogy mit kezd ezekkel:D)

meg kindermikulást

22/L

2009. dec. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!