Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom bevallotta, hogy szerelm...

Párom bevallotta, hogy szerelmes egy lányba, ám mégis találkoztak, ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Ő 23/F, én 21/L, együtt élünk 2 éve. Nagyon "összebarátkozott" egy lánnyal, végül kiderült, hogy szerelmesek egymásba. Azt állította, hogy ez semmit nem változtat a kettőnk kapcsolatán, hisz mi szeretjük egymást, ezen nem változtathat semmi, ő csak éppen szerelmes lett, majd elmúlik. Aztán mondta, hogy találkozna a lánnyal, én persze húztam a számat, de azt mondta, hogy nem lesz semmi, csak barátok és ő szeret a barátaival találkozni. Végül rábólintottam, hisz bízom benne, de nagyon rosszul esik.


Veletek volt már ilyen? Mit csináljak? Tiltsam meg, hogy találkozzanak? Az nem hat rá, hogy nekem rossz érzés... Nem szeretném megvárni, hogy valami történjen kettőjük közt.


2014. jan. 6. 22:29
1 2 3 4 5 6
 1/52 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy 5 éve vagyunk együtt.
2014. jan. 6. 22:30
 2/52 anonim ***** válasza:
97%
Hát több pontnál is kikerekedett a szemem. De hogy rövidre fogjam, én egyértelműen szedném a sátorfámat.
2014. jan. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
96%
Hagyd ott a francba.
2014. jan. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
96%

Másba szerelmes és ez nem változtat a kapcsolatotokon?

Hát én megmondanám neki, hogy akkor menjen a másikhoz, engem meg felejtsen el. Neked ezt csak azért mondta, hogy ha esetleg nem jönne össze a másik lánnyal, akkor ne kerüljön két szék közül a pad alá.

2014. jan. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
95%
K........,mint macskát sz...i!Nem is gondolkoznék rajta!
2014. jan. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
96%
Téged nem kicsit néznek madárnak.Te döntöd el,meddig tűröd ezt.
2014. jan. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem szeretném elhagyni, nagyon jó kapcsolatunk van, szinte nem is tudnék elképzelni jobbat. Nincsenek nagy problémáink, ha valami felmerül egyből megoldjuk, de hát ez azért kicsit sok. Nem szeretném felrúgni emiatt a kapcsolatunkat (persze itt ő az, aki felrúgja).
2014. jan. 6. 22:37
 8/52 anonim ***** válasza:
96%

És miből gondolod, hogy nem fognak majd lefeküdni egymással?

Amúgy meg másba is szerelmes meg beléd is? Na ne vicceljünk már..

2014. jan. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
96%
de mi az, hogy találkozik is vele? ez most komoly? basszus én nem tudom, hogy sírjak e vagy nevessek:D ne legyél már ilyen mulya, dobd ki a g*cibe!
2014. jan. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
98%

Márpedig ez pont az az ok, ami miatt fel lehet rúgni.

Úgy gondolom, egyszeri megcsalás, ami csak a testiségről szól, megbocsátható. De a szerelem, az más téma... Ha mást szeret, másra gondol, nem értem, miről beszélünk még?

Persze neked kell érezni, a te kapcsolatod.

2014. jan. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!