Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennetek ha most megtudnat...

Mit tennetek ha most megtudnatok h a parotoknak szeretoje van es meg ajandekot is akar venni neki karacsonyra?

Figyelt kérdés
2009. nov. 30. 12:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
A kettő nem üti egymást...biztos vesz a szeretőjének is.
2009. nov. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%

Először elgondolkodnék rajta, hogy mi történt kettőnk között.


Aztán elbeszélgetnék vele erről.


Ha hajlandó elhagyni azt a másikat és visszajönni hozzám, akkor meg tudnék bocsátanék neki. Ha mindkettőnket akarna egyszerre, ha továbbra is szeretőt akarna tartani mellettem, akkor felszólítanám, hogy válasszon: vagy ő, vagy én. Én szívfájdalom nélkül elhagynám, ha nem szakítana vele, még akkor is, ha lenne 5 gyerekem tőle.

2009. nov. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kérdés. Leülnék vele megbeszélni, mondjon el mindent, és ha így akarja ,ahogy írtad, akkor csak külön lehet folytatni.
2009. nov. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az ajándékok nem érdekelnek. Azonnal és véglegesen szakítanék vele, engem nem lehet büntetés nélkül elárulni...
2009. nov. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%

Tévedsz én voltam szerető egy nős pasi életében. Kapott minden alkalommal ajándékot tőlem, de ő semmit nem adott nekem. Semmilyen tárgyi emlékem nincs is tőle. Nem mintha baj lenne. Ez olyan volt számomra, mintha ezzel fizettem volna a velem töltött időért.


Maximum annyit tehetsz, hogy megkéred a párodat, hogy utasítsa vissza. Bár itt az a kérdés miért tart szeretőt melletted a párod? Alszik a kapcsolatotok?

2009. nov. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem érdekelne,hogy ajándékot vett neki,de az igen,hogy megcsalt,becsapott!!Rögtön vége lenne köztünk mindenek..Ilyenkor már nem ülnék le vele beszélgetni.Előbb kellett volna.Ha úgy érezte volna,hogy valami nem jó köztünk akkor neki kellett volna elmondania,hogy tudjak változtatni,de nem azt,hogy rögtön szeretőt keres!!
2009. nov. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én elhagynám. Fognám a gyermekünket és elköltöznék. Hála istennek ezzel ő is tisztában van. Továbbra is szóbaállnék vele a gyermek miatt, de soha többé nem lennék hajlandó egy fedél alatt élni vele. A gyereknek is így lenne jobb, mintha egész nap az üvöltözést meg a veszekedést hallgatná.
2009. nov. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%
Elgondolkodnék, hogy tettem-e valamit, ami miatt nem vagyok elég neki, aztán beszélnék vele a dologról, aztán megkérném, hogy döntsön, mert 2 nőt egyszerre nem tarthat, az se velem nem korrekt se a másik nővel. Nem lennék bosszús, ha kizárólag valamelyikünk mellett kitart, legyen az akár a másik, akár én, az jobban dühít, ha valakinek egy nem elég, és kell mindkettő, kényelmi szempontból.
2009. nov. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
67%

Először haragudnék, aztán biztosan magamat okolnám a történtekért. De biztosan megkérdezném, hogy miért tart szeretőt és ha már eljutott idáig,akkor pedig miért nem szakított velem és mért áltatott azzal, hogy szeret. Nekem volt már olyan kapcsolatom, ahol a fiú 1 hétig járt egy lánynal mellettem(addig amíg nyaralt), tudtam, hogy már nem szeret anniyra de velem maradt, én szerelmes voltam és képtelen lettem volna nélküle meglenni. De idővel rájöttem, hogy nem tudok benne megbízni és szép lassan kiszerettem belőle,pedig nem csalt meg többszőr!

De biztosan ha a mostani párom csalna meg akkor nagyon kétségbe lennék esve,de sokáig kéne gondolkodnom, hogy mi legyen ezek után. Nehéz ha az ember szerelmes,mert akkor nem tud okosan dönteni. De ha van gyerek,akkor el kell dönteni, hogy hogyan tovább,nehogy egyedül neveld fel.

2009. nov. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Lapát.
2009. nov. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!