Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vezette ez a dolog...

Miért vezette ez a dolog odáig őket, hogy már nem beszélnek velem?

Figyelt kérdés
1,5 hónapja jöttem össze barátommal, és eddig nem mertem megmutanti őt szüleimnek, mert iraki és sok olyat hallottam, hogy a szülők többsége nem szereti, ha a gyerekük külföldivel jár. Pár napja mégis elszántam rá magam, és elmondtam a szüleimnek, mire ők teljesen kiakadtak és alig szólnak hozzám. Próbáltam nekik megmagyarázni, hogy ő nem olyan állat, mint amilyennek gondolják. Jó, ennyi idő alatt nem ismerhettem meg barátomat teljesen, de biztos vagyok benne, hogy normális. Pláne, hogy eddig mindig kedves volt, sosem bántott. Persze azért megértem őket is, de úgy, hogy nem ismerik a őt, nem kéne elszigetelődni tőle.
2014. jan. 7. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
A barátod a menekült táborból való?
2014. jan. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%

A szüleid reakciója túlzó, viszont megértem, hogy nem örülnek, amiért a naiv és tapasztalatlan lányukat éppen átb*ssza egy iraki úriember.


Vagy őszintén, te milyen jövőt tudsz jósolni a kapcsolatotoknak?

2014. jan. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
"A lányom tegnap megkért, hogy dobjam ki őt otthonról, vegyem vissza a hitelkártyáját, ajándékozzam el az ékszereit és a laptopját, a designer ruháit adjam a Vöröskeresztnek, a szobáját pedig rendezzem be magamnak biliárdszobának. Vagyis hát nem pontosan ezeket a szavakat használta, ezt mondta: - apa, anya, ő itt az új barátom, Mohamed.
2014. jan. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
Mohamed Saeid,ránézésre 20év letöltendő
2014. jan. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
29%
Gratulálok kedves utolsó! Pontosan ezzel a szülői hozzáállással lehet azt pillanatok alatt elérni, hogy a lánynak még csak választása se legyen, és muszáj legyen hozzámenni Mohamedhez, és sok sok kismohamedet gyártani neki. Nehogy már a szülei bízzanak benne, és esetleg az esetleges csalódás után segítsenek talpra állni. ÁÁÁÁ szülők!
2014. jan. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerik az igaz de az élettapasztalatuk kissé nagyobb mint neked nem gondolod. Szerinted mennyire egyszerű egy szülőnek végignézni, hogy a gyereke akit a világon a legjobban szeret éppen készül elcseszni az életét. Tudod az, hogy most nem bántott semmit sem jelent, egyetlen bántalmazó kapcsolat sem úgy kezdődik, hogy első nap pofon vágják a nőt, ez lassabban alakul ki. Ezek a férfiak egy olyan kultúrában nőttek fel ahol a nőket kevesebbre becsülik mint a tevéket. Szavuk sem lehet csak szülhetik a gyerekeket. Biztos erre vágysz?
2014. jan. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Megértem a szüleidet. Két, merőben más kultúra. Teljesen egymással szemben álló világ.

Az őket nem téveszti meg, hogy veled kedves.

Ha az iraki fiú szüleit kérdeznéd, ők sem mondanának mást.


Az egy teljesen más világ. Ha a fiú kivinne téged oda, akkor értenéd meg a két kultúra közötti különbséget.

Ott úgy tartanának téged, mint bármely más házibarmot.

2014. jan. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!