Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezt a marhaságot, hogy 7-10...

Ezt a marhaságot, hogy 7-10 nap a beágyazódás ki találta ki? Legtöbben erről beszélnek, holott ha akármelyik orvost megkéritek, elmondja, hogy miként működik a dolog.

Figyelt kérdés
Az igaz, hogy az aktus után 7-10 nap múlva van biztos helyen a baba, de az hogy beágyazódjon nem 7-10 napig tart. Profi nőgyógyászom volt, átkerültem a meddőségire, ahol igazán értenek hozzá és semmi 7-10 nap nincsen. Logika. Vegyünk egy 28 napos ciklust. A 14. nap megtörténik az aktus, legkésőbb a 16. nap találkozik a petesejt a hímivarsejttel. Elindulnak, 1-2 nap alatt felérnek és elkezdődik a beágyazódás. A 24. napon már biztos helye van a babának, akkor kezdi el a szervezet a HCG-t termelni amit néhány nappal később a teszt is megerősít.
2009. jan. 6. 13:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%

Te pont azt írtad le hogy 7-10 napra van már biztosan beágyazódva. és igen így van 2-3 nap míg a méhbe ér ahol elöször megtapad és kell még 2-3 nap míg biztosan beágyazódik vagy is elkezd hcg-t termelni a szervezet.

de te is azt írtad a megtermékenyülés 16. napon van a hcg termelés meg a 24. napon kezdött ez 8 nap és ez a 8 nap a bagyazódási idöszak.

2009. jan. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%

én voltam, kövezzetek meg!


MI A KÉRDÉSÉS?????

2009. jan. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Azt mondja a legtöbb ember hogy felér a sejtecske és onnantól 7-10 nap alatt ágyazódik be. Ha a 16. nap találkozik, 1-2 nap mire felér, már a 18. napon vagyunk. Akkor pedig 6 nap is bőven sok ahhoz hogy biztos helyre kerüljön a baba, vagyis a 24. napon már jó helyen legyen.

Akar a fene megkövezni, nem a bölcsiben vagyunk. Ha meg nem tudod értelmezni a kérdést, akkor olvasd át még kétszer.

2009. jan. 6. 13:33
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
èn eddig ilyet nem láttam, álltalában mindenki azt mondja hogy a megtermékenyítéstöl kb 7 nap a bagyazódás ahonnan elkezd hcg-t termelni a szervezet. ahogy te is írtad. lehet egyszer egyszer valaki tévesen tudja.
2009. jan. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Régóta olvasgatok errefelé, legtöbben a 7-10 napot mondják. Nem tudok linkelni, meg annyira nem is érdekel, de több szóváltásom is volt a 7-10 nappal kapcsolatban. :-)
2009. jan. 6. 13:46
 6/13 anonim ***** válasza:
79%

Tudni mindanyian helyesen fogalmazni magyart:)

lenni fontos néha kötőszócsere mondatváltozás:)


Ha sietve írsz választ simán fel tudsz cserélni dolgokat, esetleg kihagyni... És hidd el, 99%unk érti, hogy szegény sejtcsomó nem 7-10napig szerencsétlenkedik, jaj hová is tapadjak, meg ilyenekkel, hanem addig tart, mire találkozik a spermaárral, megtermékenyül, utazik, és megtapad...

2009. jan. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2009. jan. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
63%
Milyen idegzsába vagy! Veszekedj otthon a családtagjaiddal!
2009. jan. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
71%
A teszt nem a HCG termelést erősíti meg, hanem a tudtunkra hozza a tényt, hogy HCG-t termel a szervezet. Szerintem is, veszekedjen a kérdés kiírója a családjával, és ne nézzen mindenki mást tökhülyének csak azért mert neki profi nőgyógyász magyarázta el a dolgokat. Vagy menjen előadótanárnak orvosi egyetemre.
2009. jan. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én csak annyit mondanék szép csendben,hogy nézzétek meg a neten a különböző babás oldalakat,és legalább 5 féle verziót találtok hogy hány nap alatt ér le,tapad meg,stb...egyszer én is feltettem ezt a kérdést,mert jó lenne tudni h pl. aznap hol tart az én kis Pindurikám..de legközelebb én is orvost fogok kérdezni erről,mégiscsak az a biztos,ami az ő tankönyveikben szerepel,s nem az,amit a neten találok..
2009. jan. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!