Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik az esküvőjüket tervezték,...

Akik az esküvőjüket tervezték, de végül szakítottak, hogy kezdtetek új életet?

Figyelt kérdés

Nálunk pont ez a helyzet, több, mint 5 éve voltunk együtt, de a párom szakított egy vita után és úgy gondolta jobb, nyugisabb neki így.

Júliusban lett volna az esküvőnk, esküvő előtt költöztünk volna be a saját házunkba aminek a felújítása így elmarad egy időre.

Hogy tegyem túl magam ezen? Hogy kezdjek új életet?

Annyi mindent rá alapoztam, ott hagytam a munkahelyemet anno, hogy haza költözzek hozzá, házat vettünk, esküvőt terveztünk s majd utána családot akartunk alapítani és egyik napról a másikra szertefoszlott minden úgy, hogy közben én szeretem még. Hogy ne szeretném ha vele terveztem a jövőmet.



2014. jan. 8. 17:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lehet h csak a vita hevében mondta ezt?nem lehet csak ugy szakitani ha kettőtök nevén van a ház,stb....nehezen tenném tul magam rajta de tul tudtam lépni egy (sőt több) kapcsolatomon is,bár az nem mind volt ilyen komoly,az utolsobol született meg a kisfiam,de ott én mondtam hogy vége,és nem egy vita hevében hanem több havi "beszélgetés" után...miután semmi nem változott...
2014. jan. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki nem csak a vita hevében mondta, ez volt 4 hete. Voltak gondok az utóbbi hónapokban, de meglehetett volna oldani őket, de ő valahogy sosem gondolta komolyan, hogy nekem így nem jó....
2014. jan. 8. 17:28
 3/13 anonim ***** válasza:

Egyik napról a másikra? Nem voltak rá utaló jelek? Milyen vita végett lett vége a kapcsolatotoknak? Csak akkor tudnám elképzelni, hogy hirtelen egy kapcsolatom így szakadjon meg, ha én, vagy a párom olyat tett volna, ami tényleg nem megbocsátható.

Mi történt?

Mennyivel az esküvő előtt szakítottatok? Lehet, hogy bepánikolt, mondva csinált ürüggyel szakított? Lehet, hogy egy 3. fél áll a háttérben? Lehet, hogy már hamarabb akarta a szakítást, csak nem mert és csak húzta halasztotta, nem merte neked elmondani és a végén betelt a pohár, nem bírta már a feszültséget és szakított.

Most már azért pár hónap eltelt, próbáld meg elengedni és kezd el felépíteni az új életedet.

2014. jan. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ja most látom, hogy jövő júliusban lett volna.
2014. jan. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Júliusban lett volna az esküvőnk és 4 hete szakítottunk, Karácsony előtt.

Az a baj, hogy nem voltak rá utaló jelek, terveztük a Karácsonyt, megvette az ajándékot. Ő azt mondta amiatt telt be a pohár mert én állandóan "hisztizek" mert szerinte az volt amikor elmondtam mi nem okés a kapcsolatunkban, volt amikor 2 havonta mert láttam, hogy nem változik semmi, lehet voltak alkalmak amikor keményebben mondtam, de az volt nála a baj, hogy "nem akarok veszekedni" címszó alatt ő inkább elhallgatta az ő problémáit.

Szerintem egy kapcsolatban elengedhetetlen a kommunikáció, de tőle nem ezt kaptam, 31 évesen a könnyebbik utat választotta.

2014. jan. 8. 17:36
 6/13 A kérdező kommentje:
Idén július! :)
2014. jan. 8. 17:37
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
nehéz kérdés a partner fenntartás nélküli elfogadása ... te ott hibáztál, hogy meg akartad változtatni ... ha valakit meg szeretnék változtatni, akkor nem őt szeretem, hanem egy idealizált alakot ... és erre jött rá
2014. jan. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem őt akartam megváltoztatni! Volt egy helyzet ami kialakult nálunk és azon lehetett volna változtatni, csak ő tojt rá...
2014. jan. 8. 18:01
 9/13 anonim ***** válasza:

Milyen helyzet alakult ki?

Mi volt a vita tárgya?

2014. jan. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

nem tőlem kérdeztétek de leirom-elsö vagyok:

gyerekünk születése elött mintapasi volt,segitett otthon meg mindenben...aztán szülés után szemében megszüntem nőnek létezni és minden fontosabb volt neki mint a család...haverok,buli,"maszek melo" stb....és pénz a családra sose jutott....

2014. jan. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!