Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is ciki?

Szerintetek is ciki?

Figyelt kérdés

31 éves nő vagyok,egyedül nevelem a másfél éves fiamat.

Pár hónappal ezelőtt megismerkedtem a jelenlegi párommal,vagyis még mindig inkább ismerkedési fázisban vagyunk,aki fiatalabb nálam 6 évvel.

Amikor találkoztunk pár ismerőssel,megkérdezték a korát tőlem,mert látszik,hogy fiatal és azt mondták,hogy ez elég ciki a számomra mint érett nő,mert leállok egy ilyen fiatallal.

Szerintetek?Ti milyen véleménnyel lennétek?


2014. jan. 9. 00:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
37%

Attól függ, lehet egy 25 éves férfi is elég érett ahhoz, hogy egy idősebb nővel harmonikusabb kapcsolata legyen, de ez a későbbiekben gond lehet.


Attól függ neked mire kell? Időtöltés? Akkor oké.

Komolyabb kapcsolat, apapótlék? Akkor nem szerencsés.

2014. jan. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nem ciki. Bár mondjuk ha 31 éves lennék egy kisbabával, nem hiszem, hogy fiatalabbal összeállnék. Dehát mindenki másképp áll hozzá. És persze az se mindegy, hogy milyen 25 éves. Hisz ő is lehet érettebb a koránál. De az érzések irányítsanak, ne mások véleményei.
2014. jan. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Persze,hogy komoly kapcsolatot keresek,de nem a fiamnak apa pótlékot konkrétan hanem magamnak társat!

Elég érett a korához,bár természetesen érhet meglepetés a későbbiekben.

Eddig a fiamat szereti és a fiamnak is szimpatikus,sőt ő hozott össze minket :)

2014. jan. 9. 01:01
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem semmi ciki nincs benne. Inkább úgy hangzik, a cikizőknek savanyú a szőlő.
2014. jan. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Én 28 éves voltam amikor összejöttem a kollégámmal aki 20 éves volt. Idén lesz 13 éve.hogy együtt vagyunk..

Ha egy kapcsolat úgy kezdődik, hogy ciki vagy sem akkor kár folytatni a dolgot. Az ember az első naptól kezdve vagy elfogadja vagy sem, de a többiek véleménye nem szabad hogy számítson. Ha neked számít ki mit mond, akkor ne erőltesd a kapcsolatot, mert jó sosem lesz..

2014. jan. 9. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

ez a szó, hogy ciki igazából semmit nem jelent. azok mondják akik be vannak rezelve, hogy valami olyat tegyenek ami kicsit eltér az átlagtól és másokat is megpróbálnak ettől elrettenteni :D


Most gondol bele. Ha "ciki" és te jól érzed magad vele, akkor kidobod? Nagy marha vagy, ha ezt teszed :)

2014. jan. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%
Persze lehet nem fog működni. Mert mondjuk neki egy fiatalabb kell majd, vagy neked egy idősebb később. De akkor az nem azért nem működött, mert ciki. És közben volt együtt egy klassz időszakotok, amit ne bánj meg.
2014. jan. 9. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne ciki?


Én bő 10 évig voltam együtt egy 5 évvel fiatalabb pasival, és a korkülönbség semmi kihatással nem volt a kapcsolatunkra, nem is ezért szakítottunk.

2014. jan. 9. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Azonos korúval sem garancia semmi.


Az ismerőseid idétlenek, ne foglalkozz velük.

Ha hosszabb ideig együtt maradtok, akkor már ők sem a korotokkal fognak foglalkozni.

2014. jan. 9. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi korkulonbseg siman belefer.
2014. jan. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!