Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is ciki, hogy nem...

Szerintetek is ciki, hogy nem akarok férjhez menni?

Figyelt kérdés

A társadalom rossz szemmel néz azokra a párokra akik csak élettársi kapcsolatban élnek. Én sem szeretnék férjhez menni, nekem tökéletesen megfelel az élettársi kapcsolat is.

Mi a véleményetek?


2013. okt. 27. 18:17
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Egészségedre! Kit érdekel, ki mit mond?
2013. okt. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
73%
HELYES
2013. okt. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki. Amúgy nincs véleményem, nekem igazán mindegy. Mindenki azt csinál, amit akar.

Egyébként engem meg azért szólnak meg néhányan, mert férjhez mentem. Tudod: ha van rajtad sapka, az a baj, ha nincs, akkor meg az.

2013. okt. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
50%
én sem akarok férjhez menni pedig már van egy gyerekünk.lánykérés volt de ennyi.nem kell egy papír.így is egyek vagyunk
2013. okt. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
28%
Könnyebb válni, manapság ez a módi! Ha már nem mézes akkor lapát!
2013. okt. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan, a házasulandókat szerintem sokkal többen nézik hülyének. ezen az oldalon is, az nem kérdés, hogy papír nélkül lehet együtt élni, de arról folyton tesznek fel kérdést, hogy mások mégis minek házasodnak.

Szóval nem, nem ciki, mondhatni ez a "normális" manapság.

2013. okt. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

A múltkor volt itt egy kérdés, a részletekre nem emlékszem de valami olyasmi volt, hogy a nőnek volt három gyereke és a párjáról volt szó.

Erre az egyik válaszoló megkérdezte, hogy "miért is nem a férjed három gyerek után?"


Na erről beszélek...

2013. okt. 27. 18:37
 8/28 anonim ***** válasza:
87%

Majdnem ugyanolyan joghatásai vannak a bejegyzett élettársi kapcsolatnak, mint a házasságnak.

Az új öröklési szabályok miatt jobban jár mindenki, ha csak akkor házasodik, ha rögtön tervbe van véve a gyerekvállalás is!


Csak a tudatlanok néznek rossz szemmel rád. Ma már nem olyan kellemes a jogszabályok miatt a házasságkötés!

2013. okt. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
De sokan nem bejegyzett élettársi kapcsolatban élnek az már majdnem olyan mint egy házasság.
2013. okt. 27. 18:47
 10/28 anonim ***** válasza:
37%

Engem zavarna, ha a 33 éves létemre, hosszú kapcsolatban a férjem mindenkinek úgy mutatna be, hogy a nőm/barátnőm/élettársam/párom/stb...


Kövezzetek meg, de a házasság nem pusztán egy papír. A papír csak igazolja azt. Az emberek nem egy papírért házasodnak, ugyanúgy, ahogy nem is egy pár gyűrűért.


A házasság csak az emberi fajra jellemző, legmagasabb párkapcsolati forma.


Számomra, akik nem házasok, azok csak vadkapcsolatban vannak, mint az állatok. Állanó szexpartner, akivel közösen fizetik a számlákat.


Ha egy nő az ellenkezőjét állítja, az csak vigasztalja magát, mert a párja nem akarja elvenni. Ezek hazudják azt, hogy nem is akarnak férjhez menni.

2013. okt. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!