Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Neked hogy esne ha az élettárs...

Neked hogy esne ha az élettársad ezt mondaná?

Figyelt kérdés
Felemlegetne egy 500Ft-os tételt amit ő vett a háztartásba, miközben neki 4szer annyi a fizetése. Nekem rosszul esett :(
2014. jan. 9. 16:00
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
73%
Mit jelent, hogy felemlegetett?
2014. jan. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem közös kassza van? Kicsit írhattál volna bővebben is a dologról.
2014. jan. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem is tudom mit mondjak, nekem nyilván nagyon rosszul esne, de el sem tudom képzelni, hogy milyen lehet. Mi kollégistaként ismertük meg egymást a férjemmel és nagyon kevés pénzből gazdálkodtunk. Úgyhogy nekünk a legelső perctől kezdve közös kassza volt.
2014. jan. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
15%
Nekem nincs időm piszlicsáré dolgok miatt sértődősködni.Ha érted a finom célzást, akkor változtatsz a gondolkodásodon ez ügyben.
2014. jan. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
13%
Elég hézagos a sztori. Nekiállsz jobb munkát keresni, van egy olyan sejtésem nem ez volt az első alkalom és megunta.
2014. jan. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
97%

Ezt nem egészen értem. Úgy kell elképzelni, hogy ő mondjuk ügyvéd, te meg mondjuk könyvtáros vagy, és vett mondjuk két vizepoharat, és most a fejedhez vágja, hogy ha ő nem lenne, akkor neked nem lenne miből innod?

Mert ha ilyesmi, az nagyon nagy gáz, szégyelje magát.

2014. jan. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
500 forint? hát eléggé fogához veri a garast. Gyerekes.
2014. jan. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
17%

Ezért jobb a férj, mint az élettárs.

(Akinek "nem számít a papír", az aláírja. Ha meg nem tervez veled hosszútávon, minek élsz vele?)

2014. jan. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
32%

A 4x több fizetés jól hangzik, egész addig, amíg nem kérdezi meg magától az ember, hogy akár a minimálbér négyszerese mellett, hogy tűnik föl egy 500 Ft-os kiadás.


Ennek nem pénz, hanem más oka van.

Hogy is volt ez? Mi volt az az 500 Ft-os tétel?

Amíg ezt nem tudjuk, addig nem igen lehet erre válaszolni.

2014. jan. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
83%

Hmmm... szerintem az ember ne az élettársa miatt keressen másik munkát, hanem akkor, ha ő maga nem elégedett. És tök mindegy, hogy mennyit keres, csak az számít, hogy neki jó így vagy sem. Ha az élettársnak meg nem tetszik, nem muszáj maradnia. Ha esetleg a kérdező szereti a munkáját, és rendesen, tisztességesen dolgozik, szerintem nem szabadna, hogy számítson, hogy a másik 4-szer annyit keres. Akkor már miért nem mondjuk azt, hogy az élettársa keressen egy rosszabbul fizető melót... Ez is megoldaná a problémát, még akkor is, ha nem lenne ésszerű.

Más lenne a helyzet, ha a kérdező nem dolgozna, és otthon várná a sült galambot.

2014. jan. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!