Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hamarosan betöltöm...

Mit tegyek? Hamarosan betöltöm a 18. életévem és úgy néz ki hogy meg bukok idén és a szüleim nagyon kivannak rám és kifognak rakni a házból.

Figyelt kérdés

2014. jan. 12. 16:19
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Mondjuk tanulj..:o
2014. jan. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ja...nagyon durva ötlet lenne, hogy esetleg tanulj? Nyilván nem vagy tök hülye, a tananyag megtanulható, csak foglalkozni kell vele.
2014. jan. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Talán tanulni kéne... Én joghallgató vagyok és az egész szorgalmi időszakot kórházban töltöttem, a vizsgaidőszak elején tudtam elkezdeni tanulni az EGÉSZ félév anyagát. Mostanra mindenből levizsgáztam. Akkor te miért is nem tudnál fél év alatt felkészülni az érettségire?
2014. jan. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
a tanulás csodákra képes.
2014. jan. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Messze nem biztos, hogy meg is teszik. Netán ezzel akarnak rávenni, hogy vedd komolyabban a tanulást.
2014. jan. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%

Nem igaz b+, hogy egy sz.ros érettségit nem tudtok végig vinni?


Már annyira alacsony a tanítás színvonala, hogy lassan egy retardált is képes lesz leérettségizni.

2014. jan. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%
Egy szóval se mondta,hogy már végzős :D
2014. jan. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Te szerencsétlen...miből fogsz megbukni?Eddig miért nem készültél rá?Jajj,nyilván a tanár utál,pedig te tök jó arc vagy,persze ez látszik is,mivel a szüleid is odavannak érted :)

Édes Istenem...

2014. jan. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Még van fél éved, tanulj! Nem kitűnőre, 2-esre kell megcsinálni. Ma alapvető hogy elvégezd a középiskolát. Ha most nem teszed, és kikerülsz otthonról, a büdös életbe nem fogok letenni.
2014. jan. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Még egy fél év hátravan a tanévből. Ne etess azzal, hogy az alatt nem lehet feljavítani egy kettesre mindent. Le kell tenni a hátsódat, és tanulni kell. Nem olyan bonyolult az.

Ha valami nem megy, akkor kérj segítséget, akár a szüleidtől, akár magántanártól, akár az iskolában a tanáraidtól. Ha flegma és bunkó vagy, persze, hogy nem állnak hozzád pozitívan, de ha látják rajtad az igyekezetet, máshogy állnak hozzád ők is.

Ha tényleg minden erőfeszítés és segítség ellenére sem vagy képes összehozni egy elégséges eredményt, akkor vizsgáltasd ki magad, mert akkor ott nincs minden rendben, de ha olyan gond van, kaphatsz felmentést az adott tárgyból.

2014. jan. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!