Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hamarosan szülök, de már...

Hamarosan szülök, de már attól félek, hogy hogy fog a kicsi oviba menni. Ti hogyan oldanátok meg?

Figyelt kérdés
A munkahelyem húsz kilóméterre van a lakhelyemtől, reggel hatra járok és fél ötkor indúl a buszom. Este hatig dolgozom így fél nyolcra érek haza. Ezért nem fogom tudni a kicsit oviba vinni, mivel anyámra nem számíthatok és párom anyja sem él már. Nem is beszélve a nyári szünetről. Tudom, hogy ez korai de aggaszt.
2013. okt. 4. 16:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
Oh szívem én azon aggódnék, lesz e akkor még munkahelyem :D
2013. okt. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Az én munkámra mindig szükség lesz, amúgy ha lejár a gyed kötelesek visszavenni.
2013. okt. 4. 16:54
 3/17 anonim ***** válasza:
53%

Már nem kötelesek visszavenni.

De örülök, hogy tudod mi lesz évek múlva :D

2013. okt. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
71%

Én is csak azt tudom mondani amit az első.. Majd gyere vissza ezzel a kérdéssel 3 év múlva.. + év nagyon hosszú idő, ki tudja lesz még munkahelyed, sőt lesz a munkád..

Ne ilyeneken járjon az agyad..(jó hogy nem az egyetemi ballagás izgat téged)

2013. okt. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
A kérdésemre válaszolj kötekedés helyett.
2013. okt. 4. 16:59
 6/17 anonim ***** válasza:
60%
majd akkor segít a párod
2013. okt. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
A párom szintén estig dolgozik.
2013. okt. 4. 17:01
 8/17 anonim ***** válasza:
60%
Nem kötekedés, de most komolyan.. Honnan tudod mi lesz veletek 3 év múlva?
2013. okt. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Ahol dolgozom az egy takarító cég ami soha nem fog csődbemenni mert kórházakban takarítani mindig kell, és soha nem fognak elküldeni.
2013. okt. 4. 17:07
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Unokatestvéremnél ugyanez volt a helyzet.Nagy nehezen talált 4 órás munkát.Anyagi szempontból elég volt nekik az is,ha az nincs akkor kénytelen lett volna otthon maradni.Kis faluban laknak,mindketten 12 óráztak(szóval messze nem ment azzal,hogy visszavették volna) a férjével a közeli városban.Az szóba se került,hogy a férje keressen másik melót.
2013. okt. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!