Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lett azzal a kérdéssel,...

Mi lett azzal a kérdéssel, amiben a férj felpofozta a nőjét, mert terhes lett, és állítása szerint tuti megcsalta?

Figyelt kérdés
Az ok, hogy gondolom törölték, de hajnali 4-kor még válaszoltam, és lemaradtam a fejleményekről. Kiderült hogy kamu vagy mi volt?
2014. jan. 12. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
Én is lemaradtam róla, mesélj mi volt:D
2014. jan. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
mi más lett volna?
2014. jan. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az a lényeg, hogy fél éve próbálkoztak gyerekkel, és az asszonyka bejelentette, hogy terhes. Erre a fickó felpofozta, mert szerinte tuti megcsalta.


Nekünk (nem a nőjének) elmondta, hogy volt pár éve vizsgálaton és kiderült, hogy lassúak a spermái és nem lehet gyereke.


Mindenki osztotta, hogy arra nem is gondol, hogy ad1: az orvos tévedett, vagy ad2: meggyógyult.


Illetve azért is bacogatták, hogy ő meg titkolta évekig hogy valószínűleg steril, így vette el a nőjét aki tuti akart gyereket, és még neki állt feljebb, hogy márpedig az hogy ő évekig titkolózott az nem mérhető egy lehetséges megcsaláshoz.

Amúgy tuti kamu, csal érdekelt mit írt még :D

2014. jan. 12. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!