Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kíváncsi vagyok valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kíváncsi vagyok valakinek van- e az enyémhez hasonló tapasztalata?

Figyelt kérdés
Friss házasok vagyunk, és 7 hónapos terhes. Még nem tudtunk önállósodni (külön ház), ezért úgy döntöttünk, hogy egy ideig nálunk lakunk. A férjem egyáltalán nem tisztelt, és soha nem adott a véleményemre, és nem én szavam,hanem még mindig azaz első, amit az édesanyja mond. Ezen pár napja összevesztünk, hazament. Másnap eljött, azt hittem leülünk megbeszélni a dolgokat, ehelyett összepakolta a cuccait és ruháit és haza költözött, azzal magyarázta ez neki túl sok. Egyértelmű okát nem tudom, csak találgatok. Itt maradtam egyedül, és terhesen. Mit lévő legyek?

2013. aug. 17. 21:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%

"A férjem egyáltalán nem tisztelt, és soha nem adott a véleményemre..."

Könyörgöm, miért vállaltatok gyereket?

Ez nagy hiba volt.

Az is, hogy ráadásul azt sem vártátok meg, míg önállósodtok.

Miért?

Mert annyira kellett már a gyerek, hogy inkább a szülők nyakára szülsz?

Most annyit tudsz tenni, hogy megszülöd a gyereket, túl vagytok a válóperen, kérsz gyerektartást, kapsz GYED-et (remélem legalább azt, és nem GYES-re vállaltad), aztán mihelyt tudod a kicsit bölcsibe vinni, mész vissza dolgozni, hogy szüleidtől el tudj költözni, hogy ők is élhessék az életüket. Majd utána megpróbálsz párt keresni, de könyörgöm, ne szülj majd megint az első szóra.

2013. aug. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Kellett a gyerek, mi? Mire számítottál?
2013. aug. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
jó nagy hiba volt egy olyan emberhez hozzámenni, teherbe esni tőle, aki lesz@rja a véleményedet, és még mindig anyuci pici fia....nem lehet, hogy az anyja beszélte tele a fejét, hogy lépjen le? milyen a viszonyod az anyukájával? mégis mire számítottál, ha tudtad, hogy a férjed hogyan áll hozzád?
2013. aug. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
99%

'"A férjem egyáltalán nem tisztelt, és soha nem adott a véleményemre..."

Könyörgöm, miért vállaltatok gyereket?'

Egyáltalán miért kellett hozzámenni? Nem értem én az ilyen nőket... :/

2013. aug. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ott kezdeném feszegetni, hogy miért vállaltatok gyereket, de miért mentél egy olyan pasihoz, aki soha nem tisztelt és nem adott a véleményedre?!
2013. aug. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi történne? Felneveled egyedül a gyermekedet.
2013. aug. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Sok rétű, és bonyolult elmagyarázni, de kapcsolatunkban eleinte minden maga volt az idill, ezek a dolgok mind a házasságkötés után jöttek elő, lehet voltak már jelek, csak hát a rózsaszín köd minden elhomályosított. Akartuk a gyereket, terveztük, ahogy a közös jövőnket is, csak akkor borult a bili, amikor ezekről a dolgokról komolyan el akartam vele beszélgetni. Egyébként egymás családjával jó viszonyban voltunk.
2013. aug. 17. 21:24
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező miért nem válaszol a kérdésekre? Szerintem ne is próbáld visszaszerezni, gyerekekkel nem szabad kapcsolatot kezdeményezni.
2013. aug. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Végtelenül kényelmes a párod. Nem család kell neki, hanem anyuci, aki valszeg kiszolgálja. Itt nincs min gondolkozni, te és a baba nem fontos neki, de az anyucinak sem. Ebből soha nem lenne jó házasság. Válni kell! Remélhetőleg a szüleid melletted állnak.
2013. aug. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Engem is ez lepett meg elsőre:


"egyáltalán nem tisztelt, és soha nem adott a véleményemre, és nem én szavam,hanem még mindig azaz első, amit az édesanyja mond"


Gondolom az anyja telebeszélte a fejét,de az,hogy van egy gonosz,manipulatív anyuka a sztoriban,az nem jelenti azt,hogy ő nem hibás!

"könnyű Katit táncba vinni..."

Ha neki az anyja fontosabb,éljen vele!


Azt viszont nem értem,hogy minek jöttél össze egy ilyen pasival?

2013. aug. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!