Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tehetném jobbá anyukámm...

Hogyan tehetném jobbá anyukámmal a kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Nos, 16 éves vagyok. Anyuék szétmentek mikor még nagyon kicsi voltam. Anyu mindig is sokat dolgozott, ezért nagyon keveset láttam, nem osztottam meg vele semmit, minden bajomat magam oldottam meg, teljesen elzárkóztam tőle. Tudom, hogy boldog lenne ha beszélgetnék vele, elmodnanám mi történt...de ez már nem megy és nem tudom miért, pedig msotmár sokmindent megbeszélnék vele, amit csak egy anyukával lehet, de félek, hogy mit szól hozzá, hogy fogadja. Eddig nem hiányzott a beszélgetés, de mostmár igen.

Az is baj, hogy sokat veszekszünk, midnen nap :(


2009. dec. 1. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:

először csak szervezzetek közös programokat, menjetek el együtt vásárolni, nézelődni, kirándulni, ismerkedjetek egymással.


/de furi ilyet írni, hogy kerülj közel Anyukádhoz, pedig hány, de hány ilyen eset van :D/ sajnos... :(

2009. dec. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ha mindennaposak aveszekedések, akkor ne válts iylen skizora egyből hogy jaj de a keblemre ölelnélek anyukám, haneme lőször tanulmányozd a problémák okait!


Tudom nehéz lesz objektívnek lenni magadat illetöen, de próbáld meg elismerni ha te vagy a hibák forrása, vagy te is és próbálj meg változtatni.


Ha viszont anyukád jellemhibás, akkor először azta problémát kellene valahogy feldolgozni, megoldani ha meg lehet és utánna közeledni, másképp nem lesz tartós a dolog..


Nem egyszerű ügy és nem is biztos hogy megéri a vesződséget, vannak dolgok és emberek amiken nem lehet változtatni és nem feltétlenül az a jó megoldás ha inkább azonosulsz a helyzettel csakhogy elérd a célod, mert ez esetben szinte mindiíg biztos hogy valami mást feláldozol helyette és visszafelé haladni sosem éri meg...

2009. dec. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én apámmal voltam így 18 éves koromig. Nálunk is elváltak, apámat kb nem is ismertem. Nekem kellett nyitnom felé, felhozni közös témákat,amik messze állnak még attól,amikről igazán szeretnék vele beszélni. Ez az ismerkedős periódus.

Milyen dolgokról szoktatok nap mint nap veszekedni?

23/f

2009. dec. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!