Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti összejönnétek egy elvált...

Ti összejönnétek egy elvált férfival?

Figyelt kérdés

Milyen előnyei és hátrányai vannak egy ilyen kapcsolatnak? Nemrég ismerkedtem össze egy kedves férfival aki elvált és egy óvodás lánya van.

Én még nem voltam házas és gyerekem sincs!



2014. jan. 14. 08:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
56%
Mennyi idősek vagytok?De engem nem zavarna főleg ha nem a pasi miatt váltak el!!
2014. jan. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
71%
Nem ez lenne a döntő szempont, se pro se kontra.
2014. jan. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
5 év van köztünk.
2014. jan. 14. 08:48
 4/24 A kérdező kommentje:

Elég hamar jött össze náluk a baba emiatt házasodtak össze annak idején.

Én 24 ő 29 éves.

2014. jan. 14. 08:55
 5/24 anonim ***** válasza:
79%
Ha szereted és valóban szereted a pasit, akkor a gyerkőc egy szempillantás alatt a szívedbe lopja magát. Vannak hátrányok, de több az öröm és a melegség, főleg ha elfogadod, hogy ők ketten egy pici megbonthatatlan egység.
2014. jan. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
47%
Ha csak 1 vagy esetleg 2 válása volt attól még lehet nagyon jó ember, én is elváltam és másodikra találtam meg az igazit és nagyon boldog család vagyunk már. De nőben is férfiban is ha 3-4 házassága volt már az gyanús akkor nagyon meggondolnám...
2014. jan. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
72%

Elválltal simán...

Gyerekessel nem biztos...

Attol függ milyen a kapcsolata a kislánnyal, és a kislány anyjával..hosszabbtávon nem "fájtolnék" az exfeleséggel, ha ez a resz ndben, akkor simán.

Szeretem a gyerekeket, ők is kedvelnek engem

2014. jan. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
76%

Előnye ugyanaz, mint barmilyen mas kapcsolatnak.

Hátránya az, hogy ha normalis a pasi, akkor a gyereke lesza z elso, minden körülmények között. Tehat pl ha egy hétvége veled Hawaiion es egy ovodai műsor között kell bpvalasztania, az ovit választja. Az is lehet, hogy nem akar majd tobb gyereket.

2014. jan. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
90%
Semmiképp.
2014. jan. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
76%

Elválttal minden további nélkül.

Gyerekessel csak akkor, ha szeretne még gyereket.

2014. jan. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!