Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Összejönnétek egy ilyen...

Nők! Összejönnétek egy ilyen férfival, komoly kapcsolat céljából?

Figyelt kérdés

Válaszok érdekelnének,hogy mit gondoltok erről a pasiról!


28 éves,jelenleg munkanélküli,az anyjával él együtt

ő kíséri ügyeket intézni is,eléggé szoros a kapcsolatuk,az anyja mos,főz,takarít,a szobába viszi a pasinak az ebédet...elkényezteti


2013. szept. 12. 00:37
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
66%

Hát... igy elsőre rávágnám hogy nem, de azért nem ilyen fekete-fehér ez az ügy. Attól hogy most 28 évesen pont nincs munkája, még nem rossz ember. (Persze ha nem is keres, nem is akar, az nem jó). Az meg hogy az anyja elkényezteti.. hát istenem, a fiús anyukák ilyenek. :D


Szóval válaszom: Igen összejönnék vele komoly kapcsolat céljából, ha a megismerkedés után úgy érezném, hogy ez egy normális pasi.

2013. szept. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
81%
Nekem nem lenne rá elég energiám. Társat keresek magamnak, nem pedig egy pót-gyereket. Főleg, ha már ebbe a kategóriába keresek, akkor inkább kényeztetném az unokaöcsém.
2013. szept. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
77%

Minek kérded, mikor tudod a választ, benned is felmerült, épp azért kérded.

Még az, hogy munkanélküli, meg az anyjával él, tűrhető, de, hogy semmit nem csinál, az kritikán aluli. Anyuka pénzéből visz majd el téged randira? Naneee.

2013. szept. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
69%
Ez így nekem elég ijesztő lenne. Az még érthető, hogy ha munkanélküli, akkor egyelőre az anyjával él együtt, nem könnyű munkát találni, meg könnyebb is ketten, mint egyedül. De az, hogy mindenhova kísérgeti, túlzás.
2013. szept. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
88%

Hát nekem 23 éves a fiam, és nagyon szoros a kapcsolatunk, de ez nem jelenti azt hogy mindenhová el kell kísérnem és nem jelenti azt sem hogy a fenekét is kinyalom...Értelmes fiatalembert nem kell kísérgetni. Helyt tud állni a postán vagy a boltban, nem kell hogy az anyja szoknyáját fogja. Egy értelmes felnőtt embert nem kell elkényeztetni, és megrágni helyette a húst..Nem kell a szobába vinni a kaját, vagy a fürdővizet előkészíteni..

Az hogy ennyire életképtelen valaki 28 évesen az nagy szégyen.. Az ne is csodálkozzon hogy nem lesz soha partnere..Egyetlen egy nőt sem fog találni aki szembe száll az anyja majomszeretetével, vagy átvegyen egy felnőtt gyereket...A nőknek társ kell, FÉRFI kell!

2013. szept. 12. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
87%
Filmekben és sorozatokban vicces egy mama kedvence, de a valóságban nem.
2013. szept. 12. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
73%
Semmiképp. Az ilyentől menekülni kell, kivéve ha valaki egy nagyra nőtt bébit akar pátyolgatni.
2013. szept. 12. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
87%

Nem!


És még nem is munkanélküliség a baj, bárkivel előfordulhat, az sem, olyan vészes talán, hogy még otthon lakik, de ez a totális kiszolgálás, szobába vitt kaja... Na nem!


Kivétel, ha hajlamos a változásra, és hajlandó kivenni a részér az otthoni dolgokban, ha úgy alakul.

2013. szept. 12. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
55%
Én ennyi infóból képtelen vagyok megmondani, nem ítélek elsőre. Ha ismerném, akkor tudnám csak eldönteni hogy összejönnék e vele.
2013. szept. 12. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
73%
Én attól tartanék ha netalántán össze akarnánk költözni és majd elvárja tőlem h ugyanúgy elkényesztessem.
2013. szept. 12. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!