Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedül allo vagyok 3 kisgyere...

Egyedül allo vagyok 3 kisgyerekkel 30 evesen. Szerintetek ennyi gyerekkel van olyan ferfi aki kapcsolatot kezdene velem?

Figyelt kérdés
2009. dec. 1. 20:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia, szerintem nem annyira konnyu, mintha meg nem lenne gyereked, de van ra eselyed!

Szerintem rengeteg fugg attol, hogy te milyen vagy.

A kulso rengeteget szamit, de ugyanugy a belso kisugarzasod, es a belsod is.

Jarj nyitott szemmel, legy mindig apolt, ne zarkozz be, mosolyogj, es legyel nagyon optimista!

Van olyan, aki meg egyeduallokent sem talal part, van aki viszont 3 gyerekkel is konnyen.

Sok mindentol fugg, de fokepp toled. Szerintem.

Ha pl. csinos vagy, anyagilag stabilan allsz, es van jo munkad is, akkor konnyu.

Ha ennek az ellenkezoje igaz rad, nem konnyu a dolog.

Amugy kulfoldon elsz? Csak az ekezetek hianya miatt gondolom.

2009. dec. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha "három gyerekes anyukaként" keresel valakit, akkor nincs sok eelyed, ha "fiatal nö három gyerekkel", akkor igen. Érted a különbséget? Egy férfi elsösorban partnernöt keres és anyukát.
2009. dec. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az egyik barátnőm egyedül maradt 3 gyermekkel,szintén 30 évesen és már több mint 4 éve boldog kapcsolatban él egy rendes,tisztességes emberrel,akinek nincsenek gyerekei de a barátnőm gyerekeit imádja és mindent megtesz értük:)
2009. dec. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
66%

BIZTOS VAGYOK BENNE, TALÁLSZ MAGADNAK FÉRFIT!


Én egy gyerekkel maradtam egyedül, bár még nincs komoly kapcsolatom, de akad jelentkező...

2009. dec. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
az én anyukám 40 éves volt amikor össze jött a már férjével és 6 an voltunk tesók azóta megszülettett az öcsém aki az ő közös gyerekük:)szal van remény ne add fel
2009. dec. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
hát nem egyszerű, de nem lehetetlen, anyukám 39évesen vált el és kezdet társkeresésbe. 3 gyerekekkel, igaz én már 20 vagyok és nem is vele élek. de az volt a tapasztalata, hogy a pasik menekülnek a gyerekes nőktől, együtt élni meg egyik se akar velük, ha pisik meg főleg. de anyukám nem adta fel. a jelenlegi párjának 4 gyereke van, idősebbek ugyan ,anyunak 3, úgyhogy lettünk páran. vannak olyanok is, akiknek ez nem számít. mindig azon viccelődünk, hogy annyian vagyunk, fel se tűnne, ha többen is lennénk. plusz apukám párjának is van egy kislánya. lehet párt találni, csak nem szabad feladni pár kudarc után sem. még fiatal vagy, előtted az élet!
2009. dec. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Simán!


A barátnőm anyukája 38 éves és van 3 gyereke.

2 éve együtt van egy férfivel,akinek szintén van egy gyereke,most már együtt is élnek :-D


Mondjuk talán nagyobb az esély arra,hogy egy olyan férfi fog veled kapcsolatot kezdeni,akinek már szintén van gyereke,vagy szeretne.

2009. dec. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Csak két paramétert adtál meg. Minél versenyképesebb vagy, annál jobb minőségű férfipéldányra van esélyed.


Mik a versenyképesség paraméterei még? Csinosság, jellem,iskolázottság, jó állás, vagyon ...

2012. szept. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!