Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám most tényleg csalódott?

Anyukám most tényleg csalódott?

Figyelt kérdés
Buta kérdés lesz,de kellemetlenül érzem magam,és gondoltam hátha veletek is volt hasonló,és tudtok segíteni.Anyu ma egész nap maszekolt,és az összes pénzt amit összeszedett rámforditotta,az új számítógépemhez vettünk kiegészítőket.De nem figyeltünk oda,és véletlenül vezeték nélküli egér-billentyűt vettünk ami nagyon nem jó,de sajnoscsak itthon derült ki.Ezt ő is tudja,hogy ez nem lesz túl jó.És most nagyon bánt,hogy rámpazarolt egy csomó pénzt,gyakorlatilag fölöslegesen,mert úgysem nagyon fogom tudni használni.Én reagálom túl,vagy most ő is rosszul érezheti magát?
2009. dec. 1. 22:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ja hogy elemes... Otthon nekem is az van, azt en sem szeretem. Javaslom toltheto elemek beszerzeset, mert nekem olyan 4-7 napig birjak max!
2009. dec. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!