Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben a kategóriában milyen...

Ebben a kategóriában milyen kamu kérdések vannak?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy honnan tudjátok kiszűrni ezeket a kérdéseket?
2014. jan. 16. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem sokan csak rámondják valamire, hogy kamu. Nekem is volt egy igaz, őszinte kérdésem, amire azt írták csomóan, hogy kamu, aztán ki is törölték...
2014. jan. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van aki így szerez egy csomó pontot, hogy azt "válszolja", hogy KAMU. Szánalmas. Azt hiszik, hogy egyess történetek nem történhetnek meg, pedig igen.
2014. jan. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Van olyan kérdés, amikor az ellentmondásokból azonnal ki lehet szűrni, hogy kamu, vagy ha logikátlan történeteket talál ki a kérdező, ha vki beszól neki amiatt, mert gyanús a történet.


De sztem a többség simán rámondja bármire, hogy kamu, ami egy kicsit is izgalmasabb, mint a saját sivár kis világa, vagy olyan burokban nőtt fel, hogy minden tökéletesen boldog volt. Utóbbi akkor tűnik fel, amikor vki a szüleire panaszkodik, hogy "ilyen rossz szülő nincs, unatkozó tini hazudozik"... csak azért, mert neki szerencséje volt és / vagy bele lett nevelve, hogy a szülő mindig jót akar, a szülő mindent tud és a szülő szent.

2014. jan. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az előttem szólókkal teljesen egyetértek, így én is csak azt tudnám szajkózni, amit őt. :-) De jó látni, hogy nem csak engem zavar, hogy görgetem a válaszokat, és minimum egy valaki benyögi, hogy kamu ... Aztán persze,jön a vita, a kérdés fő témája pedig feledésbe merül. Most a "kamu" jött be a divatba, úgy látszik, a "lepontoztatok, ti ...fejek! mé'?! " helyett. :-)
2014. jan. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!