Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyuék nem akarnak elengedni...

Anyuék nem akarnak elengedni tavaszig sehova. Mit tegyek? (15/L)

Figyelt kérdés

anyukámék szigorúbban veszik a nevelésemet mint a többi "szülők". Félévi bizonyítványomat rendesen elszúrtam,bár semmiből se buktam de 2db 2esem lesz minimum.

erre anyuék teljesen kiakadtak és azt mondták, hogy tavaszig nem mehetek bulikba. nem is bánom meg semmi..nővérem szokott mindig elvinni mert hogy mozduljak ki valahova, mert mostanában egy fiú miatt szar kedvem van. na de február 14.én egy olyan fontos buli lesz számomra, hogy úr isteeeeeen... december 22. óta azt az estét tervezem barátnőimmel. Mit tegyek az érdekében hogy elfeledjék az összes rosszat rólam és addigra megenyhüljenek....és elengedjenek??????


2014. jan. 16. 20:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%

Hát, szerintem meg szerencsés vagy... ha nekem lett volna akár egy kettesem is 15 évesen valamiből, nemhogy tavaszig, de az érettségiig nem engedtek volna sehova.


Javaslat: véletlenül se mutasd meg nekik ezt a kérdést, mert a helyesírásod, meg a "fiú miatt" láttán szobafogságot adnak a következő két évre.

2014. jan. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%

ha szigoruan nevelnének, négyesed sem lenne...nemhogy kettesek... 15 évesen a suli legyen az elsö, ne a fiuzás meg a bulik.

egyébként, hogy válaszoljak is a kérdésedre, gyüjtsd addig az ötösöket, jelentkezz az orán sokat, vállalj szorgalmi feladatokat.

2014. jan. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
Igaza van anyukádéknak, a tanulás fontosabb, mint a buli egy 15 éves lánynak. Tanulj jól és akkor el fognak engedni.
2014. jan. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
most lettem 9.es és csak 11ig tartana a "buli" az a fiú meg a legjobb fiúbarátom...ez lemaradt. amúgy sosem voltam a legjobb tanuló. 4.2 volt a legjobb átlagom. a legrosszabb meg 3.7..mostanáig. most 3.2 lettem. Megviselt egy picit az új légkör mert az általános iskolában megvolt mindenem..mindenkivel jóba voltam az egész iskolában meg ilyenek. megvolt a társaságom. 8an voltunk így nagyon-nagyon jóba.
2014. jan. 16. 20:19
 5/18 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem próbálj nagyon figyelmes lenni, mindig kérdezd meg szüleidtől hogy vannak és időnként mosogass el szó nélkül, segíts amiben tudsz és vigyél haza pár ötöst. A szülők igenis befolyásolhatóak, én mindig ellágyulok, ha a gyerekem elmosogat, pedig tudom, hogy olyankor akar valamit, de akkor is hatásos. :)) Szóval hajrá, ha ügyi vagy, sikerülni fog!
2014. jan. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Szóval,a mostani sulidban nem érzed jól magad?
2014. jan. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%
Tanulj, szerezz sok ötöst és akkor TALÁN megenyhülnek, a tavasz is egy 1/2 hónappal korábban kezdődik. Ha nem, akkor kénytelen vagy kibírni ezt a 1 1/2 hónapot.
2014. jan. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem 15 évesen egy-egy buli belefér, pláne ha nem a piálásról szól. Mondd el a szüleidnek, hogy mennyire szeretnél erre a bulira elmenni és mondd, hogy megteszel érte bármit (többet tanulsz, segítesz a házimunkában, bármi), hátha megenyhülnek.
2014. jan. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
65%
Háát ilyen átlaggal ne csodálkozz, hogy nem engednek, én sem engednéle. Tanulj, most az az első. Még a 4.3 is siralmas gimiben...
2014. jan. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
90%
Én a zord szülő nem engednélek el. Ez most jó lecke lenne számodra és meg is tanulnád, hogy ha te akarsz valamit akkor teljesits azt amiben megállapodtál a szüleiddel:)
2014. jan. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!