Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha a szüleim...

Mit csináljak, ha a szüleim nem akarnak elengedni bulizni a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

15 évesek vagyunk és nem ilyen tuc-tuc zenés szórakozóhelyre akarunk menni, csak az iskolánk mellett van egy ilyen kis bár, barátnőm már többször is járt ott és mondta, hogy kellemes beülős hely, meg hogy ott normális emberek szoktak lenni többségben, nem az van, hogy minden veled szembejövő ember hót részeg vagy be van tépve...szóval normális hely és az egyik kedvenc együttesünk ott fog koncertezni néhány hét múlva és mondta barátnőm, hogy elmehetnék vele, de anyámék nem engedik, mert 11-kor kezdődik...meg amikor mondtam nekik, hogy barátnőmmel mennék, elkezdték nekem őt cikizni, hogy nem normális, hogy őt ennyi idősen a szülei elengedik bulizni, mikor tök normális, kedves lány és ő maga mondta nekem, hogy már többször is volt ott a rokonaival, ismerőseivel és tényleg normális, hangulatos hely...miért nem engednek el minket?

15L


2013. nov. 23. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért, mert tííízenöööt éves lányok vagytok. Rokonokkal más üldögélni egy bárban, mint két kislánynak egyedül.
2013. nov. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de hát nem egyedül lennénk
2013. nov. 23. 20:44
 3/5 anonim ***** válasza:

"nem az van, hogy minden veled szembejövő ember hót részeg vagy be van tépve..."

Na látod pont ezért pl. mert még gyerekek vagytok. Azt sem tudod miről beszélsz már most :). Kicsit még nőnöd kéne hozzá szerintem, igazuk van..

2013. nov. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én elengednélek, de elmennék veletek.. Vesd fel ezt a szüleidnek, hátha tetszik a megoldás nekik. Ha amúgy is csak kulturáltan szórakoznátok egy kulturált helyen, akkor nem fog zavarni a társaságuk gondolom.
2013. nov. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
a szüleim nem hiszem, hogy velünk jönnének, szerencsére, bár a nővérem múltkor azt mondta, lehet, ő is jönne velünk, csak az se biztos, mert lehet, hogy akkor pont dolgozik :/ de ha ő velünk jönne, szerintem elengednének.
2013. nov. 25. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!